Dobry gabinet w walce z cellulitem i rozstępami.

Opublikowane 30 sierpnia 2019 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

W Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu stawiamy na profesjonalizm . Dzięki szeroko zakrojonym działaniom, każda z naszych Klientek, ma zapewnioną potrzebną pomoc oraz pełną konsultację przed każdym zabiegiem. Jako dobry gabinet kosmetyczny, stawiamy na wysoką jakość naszych usług.
Jednym z proponowanych przez nas zabiegów, w sezonie letnim, jest karboksyterapia.
Jest to nowoczesny sposób na walkę z wieloma problemami skórnymi, takimi jak cellulit, rozstępy czy zanik owalu twarzy. Jej korzystne działania można również dostrzec przy nadmiernej suchości skóry, skórze trądzikowej oraz wypadaniu włosów.

Szukając odpowiedzi w Przemyślu: czym jest karboksyterapia?

Uchodzi za jedno z większych odkryć, które były cenne dla medycyny estetycznej. Terapia dwutlenkiem węgla, bo tym właśnie jest karboksyterapia, silnie oddziałuje na powstawanie kolagenu wraz z elastyną oraz wspomaga rozbudowę naczyń krwionośnych.

Podskórna aplikacja niewielkich ilości CO2 sprawia, że odbudowa i tworzenie nowych połączeń w żyłach jest szybsze. Terapia wspomaga również naturalne procesy zachodzące w organizmie.
Wiele Klientek, zarówno z Przemyśla jak również Sanoka, jest zachwyconych efektami, które widoczne są już po kilku pierwszych zabiegach.

Karboksyterapia w dobrym gabinecie – przeciwwskazania.

Należy pamiętać, że zabieg, pomimo braku inwazyjności, ma czynne działanie na organizm. Jest to istotne w szczególnie w przypadku chorób, zaburzeń oraz schorzeń, które uniemożliwiają jego wykonanie. Najważniejszymi z nich są: przebyty zawał serca, ciąża, zakrzepowe zapalenie żył, nowotwory i zmiany nowotworowe, opryszczka czy epilepsja.
W sytuacji braku pewności czy terapia dwutlenkiem węgla może się odbyć, warto wcześniej porozmawiać z kosmetologiem i rozwiać wszelkie wątpliwości. W dobrym gabinecie Ulana Visage w Przemyślu, dostępne są bezpłatne konsultacje, które pozwalają przygotować się na zabieg.

Pytanie od Klientki z Sanoka – jak postępować przed i po zabiegu?

Jedna z naszych Klientek z Sanoka, zaciekawiona karboksyterapią, zapytała o wymagania przed zabiegiem, jak również po jego wykonaniu.
Do samego zabiegu nie trzeba się szczególnie przygotowywać. Należy jednak unikać leków, które powodują obniżenie krzepliwości krwi, takich jak aspiryna.

Pielęgnacja po zabiegowa jest niewymagająca. Przede wszystkim należy unikać wysokich temperatur oraz silnego oddziaływania słonecznego. O miejsca poddane zmianom, należy szczególnie uważać i nie doprowadzać do jakichkolwiek zakażeń.