Droga do zmian – laserowe usuwanie makijażu permanentnego.

Opublikowane 3 kwietnia 2019 w Kategorii Makijaż przez admin.

Techniki makijażu permanentnego wciąż ulegają zmianie. W Centrum Urody Ulana Visage stawiamy na nowatorskie rozwiązania, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientek. W naszym salonie proponujemy wszelkiego rodzaju usługi, w tym także laserowe usuwanie makijażu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg laserowego usuwania makijażu?

Przede wszystkim dla osób, które pragnął zmiany wyglądu swojego makijażu permanentnego. Zdarza się, że makijaże wykonywane kilka lat wcześniej nie prezentują się zgodnie z oczekiwaniami Klientki. Ma na to wpływ wiele czynników.
Pierwszym z nich jest naturalne odbarwianie się pigmentu. Jest to zależne od posiadanego koloru skóry oraz jej odcienia. Naskórek przyjmując barwnik, z biegiem czasu, może nieco go zniekształci.

Drugim problemem jest niewłaściwie wykonany makijaż permanentny. Niedokładnie dobrany barwnik lub zbyt mocna pigmentacja sprawiają, że po 2-3 latach laserowe usuwanie makijażu jest konieczne. Często ma to związek ze zmianą barwy na granatową, czerwoną lub fioletowo-szarą, co czyni makijaż permanentny nieestetycznym.

Metody usuwania makijażu permanentnego: Professional Remover PMU oraz laserowe usuwanie makijażu.

Centrum Urody Ulana Visage proponuje swoim Klientkom dwie metody pozwalające na usunięcie makijażu permanentnego.
Technika mineralna, czyli Remover PMU jest bezpiecznym i mniej inwazyjnym zabiegiem, który działa na wszystkich obszarach (usta, brwi, oczy). Jego skład opiera się na solach mineralnych oraz aloesie, dzięki czemu, w łagodny sposób, usuwa niechciany makijaż. Nadaje się do delikatnych odbarwień, które powstały wraz z upływem czasu, jak również długoletnich makijaży.

Laserowe usuwanie makijażu, w naszym salonie, odbywa się przy pomocy lasera typu Q-Switch ND YAG. Zastosowane w urządzeniu parametry pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów z minimalnym ryzykiem powstania powikłań. Działanie lasera opiera się na rozbiciu niechcianego barwnika, co daje możliwość na naturalne usunięcie go z organizmu. Pozwala to osiągnąć efekt zmniejszenia, a nawet zniwelowania widoczności makijażu.

Dodatkowe informacje na temat laserowego usuwania makijażu.

Wiele Klientek z Sanoka jak i Jarosławia ma dodatkowe pytania. Zawsze chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi, aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości!
Należy pamiętać, że zamierzony efekt może zostać uzyskany dopiero po kilku zabiegach. Warto uzbroić się w cierpliwość i stosować do zaleceń osoby przeprowadzającej zabieg.

Poprawa wyglądu makijażu permanentnego jest związana z czasem – procesu nie można przyspieszyć, zachodzi on na przestrzeni kilku do kilkunastu tygodni.