Gabinet kosmetyczny Ulana Visage poleca – zabieg z użyciem kwasu laktobionowego wraz z zestawem nawilżającym Hydra Natinuel.

Opublikowane 26 września 2019 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Świat kosmetologii obfituje w coraz to nowsze metody, pozwalające uzyskać jeszcze piękniejszy i bardziej naturalny wygląd. Kobietom na całym świecie zależy na otrzymaniu coraz lepszych i bardziej spektakularnych efektów, szczególnie jeśli chodzi o skórę twarzy. W gabinecie kosmetycznym Ulana Visage w Przemyślu jedną z takich propozycji jest zabieg z użyciem kwasu laktobionowego w połączeniu z zestawem nawilżającym Hydra Natinuel.

Wykorzystanie kwasu laktobionowego w gabinecie kosmetycznym.

Używanie wszelkich kwasów w gabinetach kosmetycznych przynosi wiele dobrego. Ich odpowiednie dopasowanie do potrzeb skóry może diametralnie zmienić cerę na lepsze, choć jest to proces długotrwały i wymagający cierpliwości. Efekty często przewyższają jednak oczekiwania.

W odróżnieniu od innych kwasów, kwas laktobionowy ma działanie silnie łagodzące i przeciwzapalne. To jedna z najważniejszych jego zalet, świadcząca o idealnym dopasowaniu dla posiadaczek skór wrażliwych i skłonnych do podrażnień.

Efekty jakich można spodziewać się po serii zabiegów z użyciem kwasu laktobionowego to przede wszystkim: wygładzenie i zmiękczenie naskórka, łagodzenie stanów zapalnych, uelastycznienie skóry, zmniejszenie widoczność rozszerzonych naczynek, redukcja zmarszczek powierzchniowych.

W Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu proponujemy zabiegi bezpieczne, dopasowane do potrzeb naszych Klientek. Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę, aby była ona ciekawa i coraz bogatsza. Kwas laktobionowy proponujemy każdemu typowi skóry jako rodzaj odświeżenia i napełnienia skóry pozytywnymi składnikami.

Nawilżenie skory to podstawa – Salon Urody Ulana Visage w Przemyślu i zestaw Hydra Natinuel.

Kolejnym etapem zabiegu jest zastosowanie kuracji nawilżającej od Hydra Natinuel. Kosmetyki tej firmy przeznaczone są do skór przesuszonych, bez blasku o niskim poziomie nawodnienia. Wspomagają również działanie kwasu laktobionowego, dopełniając go i uzupełniają wszelkie braki w nawilżeniu skóry. Przy dłuższym stosowani, poza pierwszymi warstwami naskórka, nawilżeniu poddawane są te głębsze, zdecydowanie trudniej dostępne.

Wiele Klientek z Ustrzyk pytało w naszym gabinecie kosmetycznym o połączenie zabiegu z użyciem kwasu laktobionowego oraz kosmetyków od Hydra Natinuel. Integracja tych dwóch elementów jest świetnym sposobem na walkę z przesuszeniem skóry, jej nadwrażliwością oraz brakiem elastyczności.