Gabinet kosmetyczny Ulanavisage a zabieg laserowej depilacji SHR.

Opublikowane 30 sierpnia 2020 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Depilacja laserowa SHR (Super Hair Removal) jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów w kwestiach usuwania niechcianego owłosienia. Mogą go stosować osoby posiadające jasne włoski jak również te o ciemniejszej karnacji. To rewolucja jeśli chodzi o tego typu propozycje.

Gabinet kosmetyczny Ulanavisage w Przemyślu stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo swoich Klientek oraz Klientów. Pragniemy, aby każdy wykonywany w naszym salonie zabieg był dopasowany do konkretnych potrzeb ale także w jak największym stopniu był pozbawiony ryzyka. Przygotowana lista przeciwwskazań jest przede wszystkim wskazówką dla osób, pragnących wykonać zabieg w najbliższym czasie.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu laserowej depilacji SHR w Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu.

Przeciwwskazania w wypadku laserowego usuwania nadmiernego owłosienia SHR są zróżnicowane, ale zarazem bardzo konkretne. Dotyczą przede wszystkim kwestii chorób przewlekłych ale również sytuacji czasowych czy ciąży.

Najważniejszymi barierami w tym wypadku są rozrusznik serca, sztuczne serce, bajpasy czy różnego rodzaju implanty. Warto również pamiętać, że wszelkie metalowe części znajdujące się w ciele (śruby w kościach, druty, tytanowe żebra, aparat ortodontyczny) całkowicie uniemożliwiają jego rozpoczęcie.
Każdy gabinet kosmetyczny nie podejmie się wykonania zabiegu w sytuacji gdy Klientka lub Klientka mieli wykonywaną operację minimum 3 miesiące wcześniej. Podobnie jest w sytuacji wystąpienia różnego rodzaju zakażeń – bakteryjnych, grzybiczych czy wirusowych. Również aktywna opryszczka wyklucza podjęcie działań w tym obszarze.

Przyjmowanie niektórych leków lub środków może być również przeciwwskazaniem stałym czy też czasowym do wykonania zabiegu. Przede wszystkim rozchodzi się to o różnego rodzaju antybiotyki, antybiotyki dermatologiczne, preparaty z retinolem, światłouczulające czy leków rozrzedzających krew.

Jedna z naszych Klientek z Sanoka pytała również o kwestie około kobiece. W przypadku ciąży przez cały czas jej trwania jest całkowity zakaz wykonywania zabiegu. Pierwsze trzy miesiące karmienia piersią także wchodzą w ten obszar. Również w czasie trwania miesiączki nie zaleca się wykonywania zabiegu w okolicach brzucha. Wkładki domaciczne oraz sylikonowe nie są dyskwalifikujące ale wówczas obszar w którym są zaaplikowane należy pominąć podczas zabiegu.