Gabinet kosmetyczny w trosce o smukłą sylwetkę – masaż bańką chińską

Opublikowane 4 czerwca 2019 w Kategorii Masaże przez admin.

Masaż bańką chińską znany jest od wieków jako metoda lecznicza. W kosmetyce, wykorzystuje się ją do ujędrnienia, napięcia oraz zwalczania zastojów limfatycznych.
W gabinecie kosmetycznym Ulana Visage w Przemyślu wykorzystujemy go, ze skutecznością, na Klientkach oczekujących korekcji swojej sylwetki oraz poprawnego przepływu limfy w organizmie.

Tajniki masażu bańką chińską w gabinecie kosmetycznym Ulana Visage.

Masaż polega na wykorzystaniu prostych narzędzi, znanych w medycynie ludowej. Bańka przykładana jest do skóry, co powoduje pojawienie się próżni i zassanie danej partii ciała, a co za tym idzie, również tkanek.

Przed rozpoczęciem kuracji, ciało smaruje się odpowiednio dobranymi olejkami, aby całość masażu, przebiegała równomiernie i przyjemnie, a napięcie skóry nie było zbyt intensywne.

W kolejnym kroku, osoba wykonująca zabieg w gabinecie kosmetycznym Ulana Visage, przesuwa bańką po ciele pod odpowiednim naciskiem. Bańka ma cały czas kontakt ze skórą, a dzięki powstaniu próżni, skutecznie napina i reguluje masowaną partię ciała.
Przyjmuje się, że całość zabiegu trwa od 15 do 30 minut. W przypadku, gdy masowany obszar jest większy, czas może ulec zmianie. Wówczas liczymy około godziny.
Wiele pań z Rzeszowa chwali sobie ten zabieg ze względu na jego skuteczność oraz możliwość odpoczynku, który jest bardzo potrzebny każdemu z nas.

Oczekiwania Klientek z Przemyśla i innych miast dotyczące masażu bańką chińską.

O pozytywnych skutkach, nawet jednego zabiegu z wykorzystaniem bańki chińskiej, mówią wszystkie nasze Klientki, zarówno z Przemyśla czy nawet Rzeszowa!

W profesjonalnej pielęgnacji, porównujemy działanie tego masażu z drenażem limfatycznym. Przyspiesza on spalanie tkanki tłuszczowej oraz korzystnie wpływa na metabolizm. Jednym z najmniej zauważalnych, ale równie istotnych elementów, jest fakt usunięcia toksycznych substancji z naszego ciała.

Osoby cierpiące na problemy z krążeniem oraz zastojami limfy w organizmie bez wątpienia odczują ogromną różnicę. Również kobiety, które borykają się z cellulitem w okolicy np. ud, docenią właściwości masażu bańką chińską.

Poza walorami zdrowia oraz urody, taki masaż może być doskonałym źródłem relaksu dla ciała jak również ducha. Zachęcamy do sprawdzenia innych zabiegów w naszym letnim zestawieniu!