Jesienny manicure, który odczaruje chłodną porę roku. Trendy na rok 2019.

Opublikowane 10 października 2019 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Słoneczne lato jest już niestety za nami. Coraz częściej decydujemy się na zdobienia w ciemniejszych kolorach lub bardziej nudę, a także korzystamy ze złotych dodatków. W ten sposób podkreślamy, że na salony wkracza jesień. W Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu stawiamy na podążanie za modą, jednak nieustanie zachęcamy nasze Klientki do eksperymentów pod względem manicure! Co obecnie na topie, jeśli chodzi o paznokcie?

Wielki powrót do manicure w stylu french.

To niezmienna klasyka, która jednak już od dobrych kilku lat stała w cieniu. Obecnie, robi wielki powrót na scenę! Coraz więcej kobiet decyduje się na to jakże eleganckie zdobienie w różnych kombinacjach.
Najczęściej jest to tradycyjnie biało-beżowe połączenie, ale manicure w 2019 roku i pod tym względem zaskakuje. Na ulicach Przemyśla można spotkać kobiety z frenchem z dodatkiem złota czy elementami bardziej cielistymi.

Wzór manicure na transparentnym lakierze.

Równie interesujący manicure, który zachwyca swoją prostotą. Jako bazę wybiera się lakier o jak najmniejszym zabarwieniu. Zazwyczaj jest to beż, pudrowy róż lub kolor cielisty. Na to aplikuje się niewielką ilość ozdób 3D, które podkreślają całość oraz zachwycają swoją prostotą.
Jest to zdobienie niezwykle uniwersalne, ale robiące wrażenie. Wiele Pań z Rzeszowa bardzo chętnie decyduje się na właśnie takie połączenie.

Manicure z Przemyśla – intensywne kolory.

Jak co roku, w porze jesieni, wybór pada na bardziej wyraziste kolory w ciemniejszych odcieniach. Królują czerwienie, burgundy czy nieśmiertelna czerń. Do tego wybiera się ciekawe zdobienia w postaci topów czy ornamentów i nie potrzeba nic więcej.
W Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu spełnimy niemal każde oczekiwania pod względem manicure. Wykonujemy paznokcie hybrydowe lub przedłużanie paznokci metodą akrylową lub żelową.