Kosmetyczny salon dla Panów – co możemy zaoferować?

Opublikowane 28 września 2020 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Męska pielęgnacja zaczyna być coraz śmielszym i widoczniejszym trendem. Panowie otwierają się na różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, przełamując stereotyp pielęgnowania urody tylko przez kobiety.

Kosmetyczny Salon Ulanavisage w Przemyślu jest jednym z pierwszych który stworzył Strefę Panów. Oczywiście, działania w sferze męskiego dbania o urodę nie zamykają się tylko w tym pakiecie. Z chęcią pomożemy każdemu z naszych Klientów z wyborem odpowiednio dostosowanej pielęgnacji względem potrzeb oraz oczekiwań.

Kosmetyczny salon Ulanavisage w Przemyślu, a propozycja pielęgnacji dla Klientów.

Pielęgnacja dla mężczyzn to przede wszystkim praktyczność. Najważniejszym elementem dla Panów są często zabiegi takie jak karboksyterapia głowy, mezoterapia igłowa oraz mikroigłowa skóry głowy. Wszystko zaprezentowane propozycje służą pobudzeniu cebulek włosów do wzrostu i przeciwdziałają problemowi wypadania ich.

W zakresie długofalowego dbania o urodę kosmetyczny salon Ulanavisage w Przemyślu ma jeszcze do zaproponowania zabiegi ujędrniające lub wypełniające zmarszczki. Są to, między innymi: botox, kwas hialuronowy, hydrolifting, karboksyterapia czy też mezoterapia igłowa.

W ofercie są również zabiegi na ciało, które mają poprawić wygląd, ale także zrelaksować i wspomóc w odpoczynku. Przede wszystkim są to różnego rodzaju masaże relaksacyjne, drenujące oraz zabiegi z zakresu wyszczuplania np. brzucha czy ud.

Nasz kosmetyczny salon proponuje także różnego rodzaju propozycje typowo codzienne, pozwalające na zachowanie dobrego wyglądu. Jest to manicure męski, regulację brwi czy też usuwanie owłosienia przy pomocy wosku.

Pytanie od Klienta z Sanoka – najczęściej wybierane zabiegi to?

Zdecydowana większość Panów stawia przede wszystkim na zabiegi przeciwdziałające wypadaniu włosów. Karboksyterapia oraz mezoterapia wszelkiego rodzaju cieszą się największą popularnością.

Kosmetyczny Salon Ulanavisage w Przemyślu zachęca również do korzystania z innych propozycji pielęgnacyjnych dla mężczyzn. Dostępne są bezpłatne konsultacje, dzięki którym pomagamy dobrać zabiegi do potrzeb oraz oczekiwań.