Kuracja Interactive – zabiegi na zmarszczki, Przemyśl, Ustrzyki

Opublikowane 6 maja 2019 w Kategorii Zabiegi na twarz przez admin.

Obudowujące zabiegi na zmarszczki – kuracja idealna na lato!

Z wiekiem tracimy kolagen. Jest to proces całkowicie naturalny, wynikający ze zmian wewnątrz skóry. W Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu, w karcie zabiegów letnich, posiadamy również zabiegi na zmarszczki o szerokim zastosowaniu. Jednym z nich jest kuracja Interactive.

Sprawdzony i bardzo lubiany zabieg, dla wszystkich Pań, które pragnął zadbać o swoją skórę w przyszłości lub pojawiają się u nich pierwsze oznaki starzenia się.

Przemyśl w walce ze zmarszczkami.

Kuracja Interactive rozłożona jest na etapy które występują w czasie trzech miesięcy. Ma to pozwolić na pełną odbudowę poszczególnych warstwy skóry i dać im czas na regenerację.

Składniki użyte w tym zabiegu na zmarszczki są przebadane dermatologiczne pod kątem ich skuteczności w biochemicznym mechanizmie. Badania wykazują ich pozytywne działanie na umiarkowane oznaki starzenia się skóry.

Wiele Klientek z różnych miast, takich jak na przykład Ustrzyki, mocno chwali kuracje Interactive. Przede wszystkim za budowanie nowej warstwy kolagenu, który bardzo wyraźnie odbudowuje wszystkie warstwy skóry.

Należy jednak pamiętać o tym, że zabieg nie ma natychmiastowego działania. Jest on procesowy i wyraźna zmiana następuję po zakończeniu całości zabiegów.

Przebieg zabiegu na zmarszczki w kuracji Interactive.

Postawą tego zabiegu jest demakijaż, który odbywa się już w gabinecie. Jest on podstawą i bazą do wykonania pełnego zabiegu na zmarszczki metodą Interactive.

Kolejnym krokiem jest wstępne oczyszczanie, które przygotowuję skórę na kolejne fazy zabiegu. Pozwala to na głębsze wnikanie składników odżywczych. Cały proces wykonuje się dwukrotnie.

Trzecim krokiem jest nałożenie odpowiednio dobranego preparatu, który przez czas 10 minut, będzie wnikać do najdalszych warstw skóry.

Następnie, po wchłonięciu się wcześniejszych składników, nakładany jest koncentrat, który ma podobne zadanie co wyżej wymieniony preparat. Ma pozostać na skórze do 7 minut, do całkowitego wchłonięcia się.

Na tak przygotowaną twarz, bez wcześniejszego zmywania jej nakładana jest specjalna maska. Pozostaje na twarzy przez kolejne 10-15 minut. Dodatkowo, przygotowane są do niej zimne okłady, dla wzmocnienia efektu.

Po zmyciu maski, nakładany jest krem, kończący zabieg. Ma on na celu wzmocnić efekt zabiegu i utrzymać wszystkie substancje, które zostały podczas niego zastosowane.