Lato w pełni – zabieg kosmetyczny na miarę Twoich potrzeb

Opublikowane 11 maja 2019 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Wiosna i lato to czas, aby zapewnić skórze składniki, których najbardziej potrzebuje. W Centrum Urody Ulana Visage w Przemyślu, zachęcamy do poznania nowych metod dbania o swoje piękno.
Propozycja zabiegu kosmetycznego o właściwościach oczyszczających, to szansa, na wydobycie blasku ze skóry twarzy, nawilżenia jej oraz maksymalnego odżywienia.

Oczyszczanie trójstopniowe – zabieg kosmetyczny dla każdego.

Trójstopniowe oczyszczanie twarzy to zabieg kosmetyczny, nadający się do każdego typu cery – od dojrzałej po problematyczną czy z trądzikiem.
Nazywany jest „zabiegiem na wielkie wyjścia” ze względu na efekt, jaki można uzyskać podczas pierwszego już zastosowania.
Ten ciekawy zabieg kosmetyczny, przypadnie do gustu zarówno pannom młody, jak również osobom borykającym się z problemami skórnymi różnego rodzaju.

Rzeszów kocha oczyszczenie!

Wiele Klientek z Rzeszowa docenia walory tego zabiegu. Jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Przede wszystkim jednak, docenia się go za rezultaty. W zależności od problemów skórnych, będzie on je łagodził lub nieco przygaszał. Nie można mu odmówić jednego – zawsze jest to efekt wow!

Trójstopniowe oczyszczanie skóry to zabieg kosmetyczny, działający na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim, dogłębnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją miękką i przyjemną w dotyku.
Daje uczucie wyrównania i wygładzenia cery, poprzez intensywne nawilżenie, docierające do głębokich warstw skórnych.

Wspomaga również redukcję zaczerwienień, dzięki czemu, widoczny jest naturalny blask. To zasługa jego właściwości rozjaśniających.
Nie można zapomnieć o istotnym elemencie ujędrnienia i odżywienia skóry, którego zasługą jest wieloetapowa pielęgnacja połączona z intensywnym oczyszczeniem.

Ulubiony zabieg na twarz w Przemyślu.

Równie wiele kobiet z Przemyśla, docenia wyjątkowe właściwości trój etapowego oczyszczania skóry. Poza efektami oraz relaksem, kosmetyki użyte do jego wykonania pełne są bogatych składników naturalnych, dzięki którym ten zabieg kosmetyczny jest tak uniwersalny.

Dzięki występowaniu aktywnych komponentów, takich jak:

  • dzika róża,
  • szałwia,
  • melisa,
  • rozmaryn,
  • witamina C i E,
  • kwas mlekowy,
  • olej ryżowy i wiele innych,
  • mamy pewność, że wymarzony efekt zostanie osiągnięty.

Warto pozwolić sobie na odrobinę rozpieszczenia, szczególnie letnią porą. Niech będzie to czas dla Ciebie, spędzony w miłej i przyjaznej atmosferze Salonu Urody Ulana Visage.