Letnie zabiegi na twarz – odświeżona skóra i pełen blask.

Opublikowane 25 maja 2020 w Kategorii Zabiegi na twarz przez admin.

Zbliżające się lato to idealny moment, aby zadbać o skórę naszej twarzy. Podstawą w tym wypadku jest potężna dawka nawilżenia oraz uzyskanie efektu odświeżenia skóry po trudnych dla niej miesiącach zimowych. W Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu wciąż poszukujemy najlepszych propozycji zabiegowych dla naszych Klientek. Kolejną z nich jest peeling enzymatyczny Deep Clean z płatem kolagenowym Medex z dodatkiem witaminy C.

Przemyśl jako lider pielęgnacji – peeling enzymatyczny Deep Clean.

Coraz więcej mówi się o pielęgnacji świadomej, nakierowanej na typ skóry i indywidualne zapotrzebowanie. Warto więc poznać jej etapy, aby móc wybrać zabiegi na twarz dedykowane naszym oczekiwaniom. W Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu jest możliwość zapisania się na bezpłatne konsultacje, które pomogą dokonać wyboru i postawić na właściwe zabiegi.

Peeling enzymatyczny Deep Clean charakteryzuje się bogatym składem z dużą ilością ekstraktów ziołowych. Świetnie sprawdza się przy każdym typie cery, nawet tej najbardziej wrażliwej. Można wykorzystywać go także w okolicach oczu. Jest bardzo delikatny, a dzięki odpowiednio dobranym kompozycjom z wielu ziół, zmiękcza naskórek, wpływając korzystnie na nawilżenie skóry oraz jej gruntowne oczyszczenie.

Wiele z naszych Klientek z Sanoka korzysta z propozycji peelingu enzymatycznego Deep Clean i docenia jego rezultaty – to zabieg na twarz stworzony dla wszystkich.

Zabiegi na twarz – nawilżenie to podstawa.

Płat kolagenowy z witaminą C ma za zadanie przywrócić skórze naturalny blask i miękkość, a przy okazji dogłębnie ją nawilżyć. To ważny aspekt każdego zabiegu na twarz, który ma pozwolić na uzyskanie efektów widocznych już za pierwszym razem. Ten szczególny rodzaj nawilżenia wynika przede wszystkim z zawartych w płacie substancjach, które wnikają głęboko w skórę, pozwalając na osiągnięcie maksymalnych efektów.

Kolagen w połączeniu z witaminą C ma pozwolić na piękne wygładzenie ale i uzyskanie świeżości. To idealny pomysł na lato dla skór zmęczonych czy przesuszonych.

Salon Urody Ulanavisage w Przemyślu dba o jakość i dopasowanie do potrzeb, także każdy zabieg przed jego rozpoczęciem jest szczegółowo omawiany z Klientką. Tworzymy atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, dlatego stawiamy przede wszystkim na doskonały kontakt z klientem.