MAKIJAŻ PERMANENTNY

 

Makijaż

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny to rozwiązanie zyskujące coraz większe grono zwolenniczek. Jest idealnym sposobem na świeży, zadbany wygląd dla osób prowadzących aktywny tryb życia, chcących podkreślić swoją urodę i wydobyć jej atuty w naturalny nieprzerysowany sposób.
 

Jako linergistka pracuję od 2015 roku. Przez ten czas cały czas podnoszę moje kwalifikacje oraz zdobywam doświadczenie w pracy z klientami, ich różnorodnymi skórami i oczekiwaniami. Ciągle uczę się i do każdej klientki staram się podchodzić indywidualnie.

Używam jedynie atestowanych, bezpiecznych dla skóry pigmentów, i znieczuleń zapewniających komfort podczas zabiegu

 

7H1A3440.jpg

Procedura zabiegu:

1. Przed zabiegiem mikropigmentacji możliwe jest spotkanie konsultacyjne.Celem konsultacji jest rozwianie wszystkich wątpliwości, odpowiedź na pytania związane z makijażem permanentnym, ustalenia z klientką jej oczekiwań, techniki, omówienie wskazań i przeciwskazań do zabiegu oraz możliwości jakie daje mikropigmentacja.
Konsultacja jest bezpłatna

Na prośbę klientki, może być wykonany test uczuleniowy ( po wcześniejszym ustaleniu). CENA 99 zł
2. Podczas pierwszej wizyty wykonywany jest rysunek brwi/kresek/ust, zatwierdzany przez klientkę. Następnie przystępujemy do pigmentowania skóry. Odpowiednie techniki mikropigmentacji i specjalistyczne znieczulenia zapewniają, iż zabieg jest zazwyczaj komfortowy w odczuciach !!!     
3. Druga wizyta jest kolejnym etapem w procesie skutecznej mikropigmentacji skóry i odbywa się po 6 tygodniach. Jest to odpowiedni okres potrzebny by barwnik właściwie rozmieścił się w naskórku, oraz możliwość ewentualnej korekty odcienia. Podczas fizjologicznego procesu gojenia ok 20% barwnika będzie usuwane wraz z łuszczącym się naskórkiem, dlatego należy się spodziewać, że efekt po pierwszej pigmentacji może odbiegać od porządanego efektu. Dopigmentowanie jest w cenie usługi


Trwałość makijażu permanentnego oraz Co potem? Kiedy odświeżyć makijaż?
Uważamy, że makijaż permanentny powinien wyglądać naturalnie i lekko, dlatego w zależności od rodzaju skóry i użytej techniki utrzymuje się od 6-24 mc-y.

Nie wykonujemy tatuaży ,,na całe życie”. Powinniśmy dać szansę makijażowi chociaż częściowo się wyłuszczyć, po to aby np po roku móc zmienić koncepcję (poszerzyć je, lub zwęzić albo zmienić technikę).

Makijaż permanentny wykonany w subtelny sposób wymaga delikatnej korekty – odświeżenia. Dlatego też naszym klientkom proponujemy niezobowiązującą bezpłatną wizytę kontrolną po 6-10 m-cach od ostatniej pigmentacji, aby ocenić stan brwi i ustalić odpowiedni termin ZABIEGU ODŚWIEŻENIA

 

 

 

Czym różni się ZABIEG ODŚWIEŻENIA od DOPIGMENTOWANIA?
Odświeżenie to wizyta po wyżej 3 miesięcy od pierwszej pigmentacji. Jak sama nazwa wskazuje ma na celu odświeżenie koloru, który uległ wyłuszczeniu i rozjaśnieniu. W zależności od : rodzaju i fizjologii skóry, koloru pigmentu, techniki makijażu, intensywności koloru trybu życia, pielęgnacji cery - czas do odświeżenia będzie inny u każdej osoby.

Jeżeli widzisz, że Twój makijaż wymaga już odświeżenia, nie czekaj roku, tylko zadzwoń i umów się na wizytę kontrolną, aby ustalić czy rzeczywiście już czas na odświeżenie. Im krótszy czas między zabiegiem a odświeżeniem, tym niższa cena !
(Już od 300 zł – czyli jak większe zakupy w Biedronce :))

Dopigmentowanie to zabieg uzupełniający pigment, po pierwszej wizycie. Jest w cenie pierwszego zabiegu.
Szczegóły cen kolejnych dopigmentowań i odświeżeń znajdziesz w regulaminie zabiegu w naszym gabinecie oraz w cenniku.

Co to jest ULTRA LIGHT SEMI-PERMANENT MAKEUP
Panicznie boisz się, aby makijaż permanentny nie wyszedł zbyt mocno? Cenisz sobie ultranaturalność? Cudownie!
Nie rezygnuj z dobrodziejstwa jakim jest makijaż permanentny. Można go wykonać również mega delikatnie, dostosowując techniki pracy, prędkość igły oraz rodzaj pigmentu, jesteśmy w stanie osiągnąć właśnie taki efekt!

Sprzęt
Pracuję na NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘCIE  charakteryzującym się wysoką częstotliwością ukłuć igły, oraz jej równą pracą, co sprawia że zabieg jest niemal bezbolesny, a skóra nie jest rozrywana (jak dzieje się to przy wielu innych, tanich urządzeniach)..

Znieczulenia
Posiadamy sprawdzone znieczulenia , które w większości przypadków powodują, że zabieg jest niemal bezbolesny.

 

PRZED UMÓWIONĄ WIZYTĄ ZAPOZNAJ SIĘ Z :

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM MAKIJAŻU PERMANENTNEGO
1. DOBĘ przed zabiegiem proszę nie zażywać:
- żadnych leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych,
- antybiotyków (do tygodnia przed),
- wit. C, ASPIRYNY,
- nie spożywać alkoholu DOBĘ PRZED i PO zabiegu,
- jeżeli zażywa Pani jakiekolwiek leki na stałe prosimy o poinformowanie nas minimum dobę przed zabiegiem, aby upewnić się, czy nie są przeciwwskazaniem do zabiegu.
2. Jeżeli wystąpiła jakakolwiek INFEKCJA BAKTERYJNA LUB WIRUSOWA organizmu (np. nieznana krostka w brwiach/ustach/linii kreski na powiece, opryszczka, zapalenie spojówki, infekcja pęcherza moczowego itp.), prosimy poinformować nas najwcześniej jak to możliwe (jeśli to możliwe nawet kilka dni PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO ZABIEGU, aby przesunąć datę zabiegu.)
3. Wskazane byłoby kilkukrotne wykonanie PEELINGU BRWI/UST (w zależności od miejsca pigmentacji) kilka dni przed zabiegiem, aby nie zalegało za dużo złogów zrogowaciałego naskórka, powodując ryzyko NIERÓWNOMIERNEGO wyłuszczania pigmentu z naskórkiem.
4. Niewskazane jest wykonywanie makijażu permanentnego DO 2 TYGODNI OD jakichkolwiek peelingów chemicznych, oraz wstrzymanie się z takimi zabiegami do 2 TYGODNI PO pigmentacji.
5. Ciąża i okres połogu jest przeciwwskazaniem do pigmentacji.
6. Prosimy ZAPLANOWAĆ czas DO TYGODNIA po pigmentacji, w taki sposób,
aby plany nie kolidowały z faktem, że:
- nie będzie Pani mogła korzystać z ciężkich ćwiczeń fizycznych, które powodują POCENIE SIĘ,
- proszę NIE planować korzystania z basenu, sauny, solarium, wyjazdu na rower, narty czy podróży w ciepłe kraje,
- Pani brwi/usta przez kilka dni będą ciemniejsze od docelowych,
- przez 4-10 dni pigmentowana skóra będzie się łuszczyć, więc większe imprezy w tym czasie odradzamy,
- dalekich podróży narażających na powikłania w gojeniu.
7. Jeżeli kiedykolwiek miała Pani wykonywany już makijaż permanentny w tej okolicy, która ma być pigmentowana, prosimy o poinformowanie nas o ty, gdyż w niektórych sytuacjach wskazana jest konsultacja, czy nie będzie potrzebne LASEROWE ODBARWIANIE pigmentu.
8. Jeżeli planuje Pani wykonanie brwi przed jakąś ważną okazją, prosimy o konsultację w sprawie terminu, jaki będzie najlepszy przed tą okazją, uwzględniając dopigmentowanie, które powinno się odbyć do 2 miesięcy od pierwszej wizyty.
9. Jeżeli wykonuje Pani pracę zawodową, która wiąże się z ryzykiem gorszego gojenia się ran (praca na mrozie, z chemią i opryskami, w kurzu, ze zwierzętami, w kuchni, w gorących warunkach), prosimy o telefon konsultacyjny, czy nie będzie to przeciwwskazaniem do zabiegu lub w jaki sposób zaplanować datę zabiegu.
10. Szczegółowe wskazówki dotyczące pielęgnacji pozabiegowej otrzyma Pani w dniu zabiegu.
REGULAMIN
DOTYCZĄCY ZABIEGU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO
Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu oraz
wymienione poniżej zasady.
• Przy rezerwacji terminu na makijaż permanentny wymagany jest zadatek w wysokości 100 zł.
Jeżeli zabieg się odbędzie, to jego cena pomniejszona jest o wartość zadatku.
• Na uregulowanie zadatku Klient ma 3 dni od momentu zapisu. Jeśli tego nie zrobi rezerwacja zostaje automatycznie anulowana, a zarezerwowany dotychczas termin staje się dostępny dla innych Klientów.
• Zadatek można uregulować przelewem na konto bankowe. Numer konta dostępny jest na stronie www.ulanavisage.pl, NUMER KONTA: 0311 4020 0400 0037 0278 9655 64 (mBANK) w tytule przelewu należy wpisać Datę zabiegu oraz Imię i Nazwisko Klienta.
• Rezerwując termin, Klient ZOBOWIĄZANY jest aby zapoznać się z PRZECIWSKAZANIAMI do wykonania zabiegu oraz PORTFOLIO (pracami, stylem, techniką) dostępnym na Facebooku, Instagramie lub stronie internetowej.
-W przypadku, gdy Klientka nie akceptuje zaproponowanego kształtu, metody i koloru pigmentu oraz decyduje o rezygnacji z pigmentacji podczas wizyty - zadatek nie jest zwracany.
-Jeżeli istnieją przeciwskazania a klient nie zapoznał się z nimi, wówczas zadatek przepada.
Dokładna lista przeciwskazań jest dostępna na stronie internetowej: www.ulanavisage.pl w zakładce oferta/makijaż permanentny lub w gabinecie.
• Przed każdym NOWYM zabiegiem i ODŚWIEŻENIEM po minimum 7 m-cach, zalecana jest obowiązkowa WIZYTA KONSULTACYJNA dotycząca wykonania zabiegu makijażu
permanentnego (wyboru metody lub jej zmiany, ustalenia koloru, konieczności odbarwienia makijażu laserem czy removerem). Konsultacja jest bezpłatna. • Podczas zabiegu lub konsultacji jest ustalany kolor i kształt brwi/ ust, który współgra z urodą klientki. W skrajnych przypadkach linergistka ma prawo odmowy zabiegu jeżeli oczekiwania klientki są sprzeczne z poczuciem estetyki wykonującej. (Dlatego zalecamy zapoznać się z PORTFOLIO oraz zalecamy WIZYTĘ KONSULTACYJNĄ).
• Nie wykonujemy czarnych brwi, ponieważ z racji dużej ilości niebieskiego barwnika przebarwia się w skórze na popiele i błękity. Ciemno brązowy pigment w niektórych skórach ma również tendencję do wybarwiania się w szarość, z racji większej ilości barwy czarnej w pigmencie. Osoby, oczekujące efektu intensywnej czarnej kredki na brwiach zapraszamy na konsultację i rozmowę : Jakiego efektu się spodziewają i czy jesteśmy w stanie wykonać oczekiwany efekt.
• Klienci/ki, które miały kiedykolwiek wykonywany makijaż permanentny na danym obszarze (nawet mało widoczny) są zobowiązane przy zapisie powiadomić o tym fakcie recepcję, ponieważ zdarza się, że zabieg makijażu permanentnego powinien zostać poprzedzony laserowym usuwaniem śladów po starym, a to wymaga innego czasu zabiegu oraz sprzętu.
• Pełna procedura zabiegu makijażu permanentnego gwarantująca satysfakcjonujący efekt , przebiega w dwóch etapach:
1. PIERWSZY ZABIEG
2. DOPIGMENTOWANIE ( w cenie zabiegu) wykonane będzie po minimum 1,5 - i nie póżniej niż do 2 MIESIĘCY od pierwszego zabiegu. Kiedy po kilku miesiącach kolor wyłuszczy się i zblednie, wykonujemy ODŚWIEŻENIE. Klientki, które decydują się na makijaz permanentny bez dopigmentowania, biorą NA SIEBIE
odpowiedzialność efektu końcowego. Nie możemy go zagwarantować, gdyż wtedy procedura zabiegu jest niepełna.
• Jeżeli skora jest przepełniona pigmentem (po kilku latach dopigmentowania), w niektórych przypadkach należy usunąć go za pomocą lasera lub removera . Linergistka może odmówić
dalszej pigmentacji w razie braku zgody na usunięcie, jeżeli uzna ze nie ma innej drogi do ich estetycznego wykonania.
• Prosimy o przybycie na zabieg w wyznaczonym czasie. Spóźnienie powyżej 15 min, bez wcześniejszego uprzedzenia powoduje automatyczny odwołanie wizyt. Ewentualne zmiany godziny możliwe są jedynie na wcześniejszą prośbę ze strony gabinetu lub w wyjątkowych sytuacjach ze strony klienta i po wcześniejszej konsultacji.
• Zastrzegamy sobie prawo do opóźnień ze strony gabinetu w przypadku wydłużonego czasu wykonania zabiegu związanego z trudnym do pigmentacji typem skóry.
• Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty i ustalenie z klientką innego dogodnego dla obu stron. Klientka ma prawo odwołać wizytę na 14 DNI dni przed zaplanowanym terminem. Jeśli odwołanie wizyty odbędzie się w terminie krótszym przed planowanym zabiegiem wówczas Klient zobowiązuje się na swoje miejsce znaleźć inną osobę. Jeśli na zarezerwowaną wizytę nie znajdzie się osoba chętna wówczas zadatek przepada.
• Klient/ka ma prawo jednokrotnie do zmiany terminu wizyty, do 2 tygodni przed ustalona data zabiegu. Każda kolejna zmiana wiąże się z utratą zadatku. Osoby nieletnie są zobowiązane do pisemnej zgody na zabieg od opiekuna lub przybycia w jego towarzystwie.
• Jeżeli Klientka, która skorzystała z usługi makijażu permanentnego w naszym salonie ma uwagi co do koloru/kształtu itp. to w ciągu 2 miesięcy od wykonania może je do nas zgłosić (i zostaną one bezpłatnie skorygowane), natomiast wszelkie sugestie po upływie 2 miesięcy od zabiegu będą wyceniane indywidualnie.
• Jeśli Klientka ma umówione darmowe DOPIGMENTOWANIE przysługujące w ciągu 2 mc-y od daty zabiegu makijażu i na tę wizytę nie przyjdzie/ nie odwoła na 24 godz. przed, to uważa się ją za odbytą i kolejne umówione dopigmentowanie jest już płatne – dokładną cenę usługi w tej sytuacji ustala linergistka podczas wizyty.
• Jeżeli Klientka, która wykonywała zabieg makijażu permanentnego brwi w naszym Salonie po zabiegu dowiaduje się o ciąży, wtedy DOPIGMENTOWANIE będzie możliwe dopiero po porodzie, a dokładnie po 6 miesiącach od zakończenia połogu . Wówczas traktowane jest ono jak ODŚWIEŻENIE, i wyceniane jest indywidualnie w stosunku do stanu makijażu na skórze.
Jestem świadoma poniższych zasad, wynikających z regulaminu CENTRUM URODY ULANAVISAGE
Podpis Klientki/Klienta …………………………………………..
ZALECENIA PO ZABIEGU
Proces gojenia i pielęgnacja pozabiegowa
• Zachowujemy wysoką higienę dłoni, istnieje bowiem duże ryzyko wtórnego zakażenia;
• Nie przemywamy środkami złuszczającymi lub z zawartością alkoholu miejsc poddanych pigmentacji przez min. 3 tygodnie;
• Przez kilka pierwszych dni po zabiegu, nie wolno wykonywać makijażu, w pigmentowanej strefie;
• Nie poddawać się zabiegom peelingu chemicznego i mechanicznego przez okres
3 tygodni od zabiegu;
• Bezpośrednio po zabiegu i przez okres gojenia obowiązuje zakaz uczęszczania na basen, saunę, oraz korzystania z solarium czy opalania min 6 tyg. po zabiegu. Po tym czasie należy stosować kremy z wysokim filtrem UV.
•Etap 1
Bezpośrednio PO ZABIEGU (w tym samym dniu), mogą wystąpić: lekki obrzęk, podrażnienie i zaczerwienienie .
• Na tym etapie przez pierwszą dobę, przemywamy kilka razy dziennie czystym wacikiem lekko nasączonym wodą – jeśli w dniu wykonania zabiegu z brwi/ powiek/ust sączy się płyn surowiczy czynność powtarzamy w miarę potrzeby, by nie doprowadzić do utworzenia się zlepionego, grubego strupka,
Etap 2.
Przez kolejnych 2-3 dni (usta) 2-4 dni (brwi i powieki) barwa makijażu będzie coraz ciemniejsza, co związane jest z gojeniem się i zastrupieniem pigmentowanego naskórka. Zacznie on ZASYCHAĆ, SWĘDZIEĆ I PĘKAĆ.
• Inaczej będzie ten proces wyglądał na skórze ust, a inaczej na brwiach czy powiekach.
BRWI: Goimy na sucho lub smarujemy alantanem 2x dziennie
USTA: Smarujemy wazeliną co jakiś czas aby nie dopuszczać do wysychania
POWIEKI: Nie smarujemy niczym
Etap 3.
Dzień 4-7 dla brwi i powiek a 2-4 dla ust, to etap kiedy naskórek zacznie się ŁUSZCZYĆ . Razem z nim wyłuszczać się będzie część pigmentu.
• To NAJWAŻNIEJSZY proces gojenia. Od niego zależy całe powodzenie pigmentacji. POD ŻADNYM POZOREM NIE WOLNO ZRYWAĆ, DRAPAĆ, POCIERAĆ, SKUBAĆ skórek. Ślad po zrywanych skórkach widać w postaci ubytków w pigmentacji, co może skutkować dodatkową dopłatą dla klientki przy korekcie.
• Skórki będą odchodzić z brwi małymi płatkami. Należy w tym czasie ostrożnie delikatnie wklepywać krem BEPHANTEN, aby złagodzić oraz przyspieszyć proces gojenia i łuszczenia.(nie doprowadzamy do okluzji, skóra musi oddychać.)
Po pigmentacji ust:
• Gdy istnieje ryzyko NAWRACAJĄCYCH OPRYSZCZEK zażywamy HEVIRAN – 3 dni przed zabiegiem i 3 dni po zabiegu, dawka dobowa 600g. Gdy mimo wszystko pojawi się ona po zabiegu stosujemy naprzemiennie BEPHANTEN i środek na opryszczkę (maść lub plasterki) oraz zażywamy HEVIRAN przez 3 dni – dawkowanie jw.
• Bardzo dbamy o higienę, nie palimy papierosów, jemy głównie sztućcami , nie dotykamy ust, nie całujemy się, przez pierwsze 3 dni pijemy przez słomkę.
• Nie używać pomadek, błyszczyków przez okres gojenia się ust (makijaż ust);
Po pigmentacji powiek:
• im mniejsza ingerencja tym lepiej,
• pierwszego i drugiego dnia po zabiegu zimne okłady – waciki z wodą lub okłady żelowe,
• nie używamy żadnych kosmetyków, kremów, naparów z ziół, świetlika itd.
• nie smarujemy
• nie malujemy rzęs ani powiek dopóki „strupki” nie odpadną – co prawda już po 3 dniach przestaje to być rana i nie ma możliwości zakażenia, ale demakijaż może spowodować, że przez przypadek oderwiemy strupek i spowodujemy ubytek w kresce.
Etap 4.
5-6 tygodni po zabiegu należy uzbroić się w CIERPLIWOŚĆ ! Świeżo po zejściu strupków, KOLOR makijażu permanentnego będzie bardzo blady, wręcz siny. Nie należy się tym przejmować, gdyż kolor ściemnieje po 3-5 TYGODNIACH. Pigment wtedy stabilizuje się w skórze a naskórek regeneruje.
Po tym czasie odbędzie się DOPIGMENTOWANIE. To wizyta celem której jest uzupełnienie pigmentu i wzmocnienie koloru w ramach ustalonej wcześniej tonacji. Zabieg wliczony jest w cenę.
CO WARTO WIEDZIEĆ NA TEMAT
ODŚWIEŻENIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO:
Makijaż permanentny zmienia swoją intensywność w kolejnych miesiącach po zabiegu ponieważ pigment przesuwa się w głąb skóry, wybarwia się na różne odcienie, w zależności od typu i subtonu skóry. W przypadku brwi najczęściej może być to kolor łososiowy lub popielaty. Mimo, że stosujemy pigmenty z neutralizatorem, to nie jesteśmy w stanie przewidzieć efektu po dłuższym czasie niż rok. Zaleca się bezpłatną WIZYTĘ KONTROLNĄ po 6-7 miesiącach i ZAPLANOWANIE DATY ODŚWIEŻENIE po około 7-12 m-cach, także czy potrzebny będzie zabieg laserowy w celu neutralizacji niechcianego odcienia w skórze, czy można przystąpić bezpośrednio do pokrywania skóry pigmentem. Korekty makijażu permanentnego po innych salonach są zawsze wyceniane indywidualnie i zwykle traktowane jako usługa wykonywana od początku + koszt usuwania laserem/removerem wyceniany jest indywidualnie.
Jeżeli Klientka, która skorzystała z usługi makijażu permanentnego w naszym salonie ma uwagi co do koloru/kształtu itp. to w ciągu 2 miesięcy od wykonania może je do nas zgłosić (i zostaną one bezpłatnie skorygowane), natomiast wszelkie sugestie po upływie 2 miesięcy od zabiegu będą wyceniane indywidualnie.
PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO ZABIEGU POINFORMOWANO MNIE, ŻE:
1. Efekty zabiegu i utrzymywanie się pigmentu uzależnione są od wielu czynników, w tym od:
• BIOCHEMII,
• RODZAJU I ODCIENIA SKÓRY,
• KOLORU ZASTOSOWANEGO PIGMENTU,
• ZASTOSOWANEJ TECHNIKI,
•OBSZARU ZABIEGU (BRWI UTRZYMUJĄ SIĘ NAJKRÓCEJ)
• RODZAJU CERY (NA TŁUSTEJ CERZE BARWNIK WYŁUSZCZA SIĘ SZYBCIEJ)
•WŁAŚCIWEJ PIELĘGNACJI I NAWILŻENIA (SŁOŃCE, SOLARIUM, PEELINGI NIE MAJĄ DOBREGO
WPŁYWU NA MAKIJAŻ)
• KOLORU WYKONANEGO MAKIJAŻU (JASNE KOLORY WYPŁUKUJĄ SIĘ SZYBCIEJ)
• METODY:CIEŃ/PUDER/METODA WŁOSA
Należy też pamiętać, że każda skóra jest inna i TRWAŁOŚĆ BARWNIKA nie jest do końca
przewidywalna. Nie jest to zależne od Klienta, ani od wykonującego zabieg.
Wobec powyższego nie da się w pełni zagwarantować oczekiwanych wyników zabiegu,
ani, że będą one identyczne w przypadku każdego klienta.
2. Ilość oraz efekt zabiegów jest uwarunkowany dla każdej osoby indywidualnie.
3. Trwałość makijażu permanentnego, przy właściwej pielęgnacji, wynosi od 6 miesięcy do kilku lat.
PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU
Zostałem/am poinformowany/a o następujących przeciwwskazaniach do zabiegu, wobec czego oświadczam, że:
•Nie jestem w ciąży i w okresie laktacji;
•Nie jestem w okresie połogu
•Dotychczas nie wystąpiła u mnie nigdy reakcja alergiczna na barwniki stosowane do pigmentacji, na farby fryzjerskie,
•Dotychczas nie wystąpiła u mnie nigdy alergia na lidocainę, (w razie potrzeby jest używana)
•Nie mam dermatologicznych zmian skórnych w obszarze poddawanym zabiegowi (trądzik ropowiczy, stany ropne, alergiczne lub grzybicze zmiany w okolicach podlegających zabiegowi, naczyniaki, liszaje, brodawczaki, przerwania ciągłości naskórka, poparzenia słoneczne);
•Nie mam łuszczycy (w fazie aktywnej), (efekt Koebnera);
•Nie mam bielactwa (efekt Koebnera)
•Nie mam nieustabilizowanej cukrzycy;
•Nie mam hemofilii- zaburzenia krzepliwości krwi;
•Nie mam choroby nowotworowej;
•Nie mam żółtaczki i HIV;
•Nie mam arytmii serca;
•Nie mam epilepsji;
•Nie mam opryszczki;
•Nie mam nadpobudliwości nerwowej, tików nerwowych;
•Nie mam choroby gałki ocznej (w przypadku makijażu powiek);
•Nie mam stanów zapalnych spojówek i oczu (w przypadku makijażu powiek);
•Nie miałem/am zabiegów operacyjnych oczu (w przypadku makijażu powiek);
•Nie mam stwardnienia siatkówki (w przypadku makijażu powiek);
•Nie mam skóry z tendencjami do koloidów i blizn;
•Nie jestem w trakcie kuracji sterydowej;
•Nie jestem w trakcie antybiotykoterapii,(odstęp od odstawienia wynosi min. 2 tygodnie);
•Nie stosuję leków rozrzedzających krew np. acord, ibuprom. Leki, które rozrzedzają krew powodują większe krwawienie podczas zabiegu, a co za tym idzie większe ryzyko nieprzyjęcia się pigmentu;
•Nie stosuję leków do aplikacji miejscowej w obszarze objętym zabiegiem;
•Nie miałem/am przeprowadzonego zabiegu złuszczania naskórka przez okres 4 tygodni przed zabiegiem;
•Nie stosowałem/am odżywek do rewitalizacji, stymulacji wzrostu brwi i rzęs w okresie 3-6 m-cy przed zabiegiem (makijaż brwi, kreski powiek);
•Nie miałem/am ostrzykniętych ust wypełniaczem (min. 2 miesięcy przed zabiegiem-ważne przy makijażu ust);
•Nie jestem w trakcie leczenie stomatologicznego ( makijaż ust);
•Nie zażywam leków retinoidowych;
•Nie mam podwyższonej temperatury i przeziębienia w dniu zabiegu;
•Nie spożywałem/am alkoholu i środków odurzających w ostatnich 24h.
•Nie przyjmuję niesteroidowych leków przeciwzapalnych przez ostatnie 24h (NLPZ typu aspiryna, ibuprom, apap)
•Nie mam skóry tłustej, porowatej i grubej (przeciwwskazanie przy metodzie microblading).
•Nie mam choroby autoimmunologicznej
•Choroba autoimmunologiczna jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Nie jest wiadomo jak zachowa się pigment w skórze. Zostałam poinformowana o wszystkich przeciwwskazaniach i powikłaniach pozabiegowych, i mimo wszystko świadomie decyduję się na zabieg;

 

Jaką metodę wybrać?
Dobry makijaż musi być idealnie dopasowany do Twoich upodobań, typu urody i koloru skóry. Dokładny wywiad podczas konsultacji przed zabiegiem pozwoli dobrać metodę doskonałą właśnie dla Ciebie. Nie przystąpimy do zabiegu dopóki nie zaakceptujesz próbnego rysunku kształtu oraz koloru.

 

ZOBACZ różnice między poszczególnymi metodami:

BRWI

- TECHNIKI WŁOSOWE
MICROBLADING to technika REKONSTRUKCJI BRWI, emitujące naturalne włoski (do złudzenia je przypominając). Najlepiej sprawdza się u osób, które mają bardzo cienkie, słabe lub nieregularne własne włoski, albo wcale ich nie posiadają. Za pomocą techniki microblading możemy zagęścić brwi rzadkie lub od nowa namalować brwi, których nie ma.
Wykonywana jest specjalnym piórkiem, którym zadrapujemy skórę- pozostawiając w niej pigment.
METODA WŁOSOWA to techniki REKONSTRUKCJI BRWI, emitujące naturalne włoski (do złudzenia je przypominając). Najlepiej sprawdza sie u osób, które mają bardzo cienkie, słabe lub nieregularne własne włoski, albo wcale ich nie posiadają. Za pomocą techniki microblading możemy zagęścić brwi rzadkie lub od nowa namalować brwi, których nie ma.
METODA COMBO /  HYBRYDOWA (MIESZANA) to metoda połączenia metody cienia oraz techniki włoskowej w celu optycznego zagęszczeni brwi oraz rekonstrukcji miejscowej lub całościowej włosków.Metoda mieszana (hybrydowa) to połączenie dwóch uzupełniających się metod - pudrowej oraz microblandig'u. Efekt osiągany dzięki tej technice jest trójwymiarowy - brwi wydają się pełne i stworzone w sposób bardzo dokładny, nie tracąc przy tym na naturalności.

-TECHNIKI CIENIOWANIA
METODA COMBO /  HYBRYDOWA (MIESZANA) to metoda połączenia metody cienia oraz techniki włoskowej w celu optycznego zagęszczeni brwi oraz rekonstrukcji miejscowej lub całościowej włosków. Metoda mieszana (hybrydowa) to połączenie dwóch uzupełniających się metod - pudrowej oraz microblandig'u. Efekt osiągany dzięki tej technice jest trójwymiarowy - brwi wydają się pełne i stworzone w sposób bardzo dokładny, nie tracąc przy tym na naturalności.
METODA POWDER OMBRE Jedna z najczęściej wybieranych metod pigmentacji brwi. Polega na zagęszczeniu optycznym brwi pozostawiając jaśniejszą górę i przód brwi, dzięki czemu wyglądają lekko i naturalnie. Przejście koloru odbywa się bardzo płynnie i przypomina efekt pudru.
METODA INSTABROWS Polega na zagęszczeniu optycznym brwi pozostawiając jaśniejszy przód brwi, dzięki czemu wyglądają lekko i naturalnie.
METODA PIKSELOWA Jedna z najczęściej wybieranych metod pigmentacji brwi. Polega na zagęszczeniu optycznym brwi pozostawiając jaśniejszą górę i przód brwi, dzięki czemu wyglądają lekko i naturalnie. Efekt cieniowania wykony jest techniką przypominającą malutkie kropeczki-piksele .
ULTRA LIGHT SEMI-PERMANENT MAKEUP
Panicznie boisz się, aby makijaż permanentny nie wyszedł zbyt mocno? Cenisz sobie ultranaturalność? Cudownie!
Nie rezygnuj z dobrodziejstwa jakim jest makijaż permanentny. Można go wykonać również mega delikatnie, dostosowując techniki pracy, prędkość igły oraz rodzaj pigmentu, jesteśmy w stanie osiągnąć właśnie taki efekt!

USTA
MAKIJAŻ PERMANENTNY UST– Jest to wspaniały sposób posiadania efektu szminki bez konieczności,  ale z możliwością ich malowania lub po prostu zaznaczenie konturu i optyczne ich powiększenie. Mikropigmentacja może wymagać 2 zabiegów ( w cenie). Możliwe techniki:
INTENSE LIPS technika przeznaczone dla kobiet zdecydowanych i odważnych, lubiących się na codzień w mocnych kolorach. Efekt po zabiegu jest zbliżony do efektu szminki.
AQUARELLE LIPS- Delikatny, naturalny, półtransparentny efekt. Będzie dobrze sprawdzać się u kobiet w różnym wieku ceniących sobie naturalny wygląd.
CIENIOWANY KONTUR- sprawdza się dobrze w przypadku ust z ładnym, własnym pigmentem, ale uszkodzonym lub słabo zarysowanym konturem.
3D LIPS (optyczne powiększenie) - Pięknie prezentuje się na większych ustach. Cieniowany jest kilkoma kolorami aby utworzyć gradient.
OCZY
KRESKA ZAGĘSZCZAJĄCA LINIĘ RZĘS
to najbardziej naturalny sposób podkreślenia oka.  Kreseczka umiejscowiona jest tylko w linii rzęs, zagęszczając je optycznie.
KRESKA DEKORACYJNA to bardzo wygodny sposób na trwały makijaż oka z efektem optycznego zagęszczenia rzęs i skorygowania linii oka. Indywidualnie dobierana jest długość i grubość kreski.
KRESKA OMBRE to wersja kreski dekoracyjnej z efektem cieniowania ku górze, dzięki czemu efekt  kreski staje sie delikatniejszy w odbiorze, lżejszy , mniej kontrastowy
Efekt utrzymuje się 2-3 lata.
KRESKA LIGHT OMBRE Połączenie tych trzech technik, czyli efekt zagęszczenia linii rzęs, z lekkością ombre, bez widocznych granic, lekko wychodząca poza linię oka ale z zachowaniem jego naturalnej linii

 

KOREKTA NIEUDANYCH MAKIJAŻY PERMANENTNYCH – Jest to POPRAWIENIE wykonanego dużo wcześniej , przez kogoś innego zabiegu makijażu permanentnego, którego wygląd nie jest satysfakcjonujący. Za pomocą indywidualnie dobieranych, technik NAPRAWIANY jest kształt i kolor makijażu.

 

LASEROWE USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Znajdź nas na
Znajdź nas na