Makijaż permanentny oczu, Rzeszów, Polańczyk

Opublikowane 11 marca 2019 w Kategorii Makijaż przez admin.

Moc spojrzenia – makijaż permanentny oczu.

W Centrum Urody Ulana Visage cenimy czas naszych Klientek. Wiemy, że każda z nich, ma go mało podczas porannych przygotowań do wyjścia. Doskonałą propozycją jest przyspieszenie codziennych rytuałów, poprzez skorzystanie z naszej oferty makijażu permanentnego oczu.

Metoda trwałego makijażu oka to świetna propozycja dla kobiet, pragnących podkreślić kształt swoich oczu lub zagęścić linię rzęs. Wszystkie proponowane przez nas zabiegi odbywają się po bezpłatnej konsultacji, aby każda z naszych Klientek czuła komfort oraz mogła znaleźć odpowiedzi na wszystkie swoje wątpliwości. Zapraszamy do skorzystania z takiej możliwości!

Efekty makijażu permanentnego oczu.

Od delikatnej kreski, która ma jedynie uwydatnić piękno spojrzenia, po kreskę dekoracyjną, która jest stałym elementem makijażu oka.

Wszystko zależy od preferencji oraz oczekiwań naszych Klientek. Makijaż permanentny oczu ma być naturalną ozdobą oka, co potwierdza wiele kobiet przyjeżdżających do nas nawet z Rzeszowa czy Polańczyka.

Przeciwwskazania do wykonywania makijażu permanentnego oczu.

Należy pamiętać, że jest to zabieg medycyny estetycznej, który jest ingerencją w ciało. Głównymi przeszkodami w jego wykonaniu są: wszelkie choroby oczu (spojówek, gałek ocznych, jaskra, zaćma), przeprowadzone operacje oczu czy aplikacja sztucznych rzęs. Bardzo ważne jest odstawienie wszelkich odżywek na porost rzęs około dwa miesiące przed planowaną daną zabiegu.

Wszystkie przeciwwskazania mają wyeliminować ryzyko powikłań oraz występowanie efektów ubocznych, które w makijażu permanentnym oczu, jest kluczowe.

Wykonanie zabiegu makijażu permanentnego oczu.

Pigment, zaraz po wykonaniu zabiegu, jest bardzo intensywny oraz mocny. Po 4 do 7 dniach wszystko się wyrównuje i otrzymujemy kreskę w 50% swojej barwy końcowej.

Bardzo ważna jest pielęgnacja miejsca pigmentacji. Należy ściśle stosować się do wytycznych osoby wykonującej zabieg, aby efekt był tym oczekiwanym i nie doszło do pojawianie się przebarwień, co zdarza się podczas makijażu permanentnego oczu.