MAKIJAŻ (ŚLUBNY/ OKOLICZNOŚCIOWY/ SYLWESTROWY)

Makijaż to wydobycie z kobiety jej naturalnego piękna za pomocą sprzyjających jej barw, kresek i światłocienia. Musi być dobrze dobrany do urody, preferencji, stylu i okazji.
W naszym gabinecie wykonujemy makijaże na każdą okazję i dopasowany do Ciebie.

W naszej ofercie:

  • MAKIJAŻ OKAZJONALNY
  • MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY
  • MAKIJAŻ SYLWESTROWY
  • MAKIJAŻ DZIENNY
  • MAKIJAŻ ŚLUBNY jest wyjątkowy, ponieważ łączy w sobie cechy makijażu: dziennego- przystosowanego do światła słonecznego, fotograficznego- dostosowanego do światła flesza aparatu, który rozjaśnia i spłyca kolory, oraz wieczorowego- dostosowanego do światła sztucznego- żarówkowego. Warto więc skorzystać z profesjonalnej usługi wizażystki, która korzystając ze specjalistycznych kosmetyków i wiedzy o trikach modelunku twarzy wyczaruje makijaż indywidualnie dostosowany do osoby tejże okazji.

PRÓBNY MAKIJAŻ ŚLUBNY?
Dlaczego warto? Po pierwsze, nawet jeśli znasz już nasz styl robienia make-up’u, warto dokładnie, w najdrobniejszych szczegółach ustalić, jak ma wyglądać Twój makijaż ślubny.
Podczas próby możemy sprawdzić różne warianty makijażu. Poza tym nie każda z Was miała też wcześniej doklejane rzęsy, a ślub jest na to doskonałą okazją. Najpierw jednak musisz sprawdzić, jak czujesz się z przyklejonymi rzęsami, czy Ci nie przeszkadzają,

Makijaż ślubny Pana Młodego?!
Make-up Pana Młodego stał się już właściwie standardem w dniu ślubu, chociaż Twojemu ukochanemu raczej cięzko będzie w to uwierzyć .Taki makijaż jest bardzo naturalny i właściwie niewidoczny. Stosuję do niego płyn hamujący pocenie (na czoło, pod nosem itp.), robię korektę cery, matowię, fryzuję brwi i voilà! Mamy księcia z bajki .Niestety jednak, co jest zrozumiałe, panowie boją się, że koledzy odkryją sekret ich pięknej cery. Właśnie dzięki próbie makijażu można im udowodnić, że jest on tak subtelny, iż nikt się nie zorientuje.

Wszystko pod kontrolą

Na koniec spotkania, kiedy już wszystko mamy dokładnie ustalone, spisujemy każdy kosmetyk. Dzięki temu w dniu ślubu nie będziemy miały żadnych wątpliwości, a Ty będziesz mogła spać spokojnie, nie martwiąc się o swój wygląd. Przecież w tym dniu wszystko będzie IDEALNE!

W naszej ofercie również makijaż:

-INDYWIDUALNA LEKCJA MAKIJAŻU
a także
MAKIJAŻ PERMANENTNY

*W CELU REZERWACJI TERMINU (po wcześniejszym ustaleniu dostępności daty) PROSIMY O WPŁACENIE ZALICZKI (50 ZŁ /OS.) , KTÓRĄ MOŻNA WPŁACIĆ OSOBIŚCIE W GABINECIE LUB PRZELEWEM.
DANE DO PRZELEWU W ZAKŁADCE KONTAKT.
W tytule przelewu podajemy tylko: IMIĘ I NAZWISKO , DATA MAKIJAŻU

 

Znajdź nas na
Znajdź nas na