Makijaż wieczorowy , który podkreśla urodę.

Opublikowane 20 stycznia 2020 w Kategorii Makijaż przez admin.

Profesjonalnie wykonane makijaże wieczorowe mają główną, wspólną cechę – są stworzone z myślą o różnych sytuacjach. Przede wszystkim duża dawka ruchu, zdjęcia wykonywane z fleszami czy też energiczny taniec sprawiają, że zawsze powinien być on osadzony w odpowiednim miejscu.

Salon Urody Ulana Visage w Przemyślu dba o wszystkie te aspekty niesłychanie mocno i stara się, aby każdy z wykonywanych makijaży wieczorowych był popisem dokładności oraz umiejętności. To także szansa na uzyskanie wspaniałych efektów, które każda z naszych Klientek może wybrać samodzielnie.

Karnawał a makijaż wieczorowy

Czas karnawału to moment, w którym wykonywanie makijażu wieczorowego jest całkowicie wskazany. Wówczas można postawić na konkretne pomysły i spełnić swoje pomysłu.
Najczęściej, w tego typu makijażach stawia się na oczy. Mocno i wyraźnie podkreśla się je cieniem, eyelinerem czy kredką. Ma to pozwolić na wzmocnienie spojrzenia, nadania mu wyrazistości i głębi. Dodatek w postaci kępek rzęs umożliwia stworzenie cat’s eye czyli kociego oka, które bardzo mocno przyciąga i jest doskonałym rozwiązaniem niemal dla każdej budowy oka.

Makijaż wieczorowy to także usta. W tym wypadku doskonale sprawdzą się matowe pomadki w płynie, które zastygają i pozostają na ustach przez wiele godzin. Ich główną zaletą jest nie zmywanie się podczas trwania przyjęcia czy uroczystość, a także wysoka odporność na jedzenie czy picie. Jeśli efekt matu nie jest dopasowany do ogólnego pomysłu, można wykorzystać pomadkę winylową lub dodać błyszczyku na środek ust, aby podbić soczystość koloru.

Wiele z naszych klientek, a szczególnie te z Rzeszowa, niezwykle doceniają pomysł makijażu, który wykonany jest w zamysł konkretnej mody.

Staramy się spełniać wszelkie oczekiwania w tym temacie i iść z duchem potrzeb oraz czasu. Stąd dobieramy kolory i pomysły pod konkretną kobietę, nigdy na odwrót.