Męski punkt widzenia – makijaż na wesele.

Opublikowane 10 października 2020 w Kategorii Makijaż przez admin.

Ślub i wesele to wydarzenie, które wiele Panien Młodych ma zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Od lat doskonale wiedzą jak wyglądać będzie suknia, sala czy jaka muzyka będzie grana podczas uroczystości.
Naturalnym jest także, że makijaż na wesele kojarzy się automatycznie z kobietami. Coraz popularniejsze jednak stają się makijaże męskie. W Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu mamy możliwość pomocy przyszłym Panom Młodym w tym temacie.

Czym jest makijaż na wesele w wydaniu męskim?

Ślub to jedna z najważniejszych okazji w życiu, podczas których będziemy fotografowani i uwieczniani na kamerze. Dobrze jest zatem zadbać o swój wygląd zdecydowanie wcześniej i postawić na niewielkie, ale znaczące zmiany.
Męski makijaż na wesele to w wielu sytuacjach kwestia wizerunkowa. Tego rodzaju makijaże mają za zadanie korygować wszelkie niedoskonałości. W tym wypadku są to zaczerwienienia, przebarwienia czy trądzik, które podczas wykonywania zdjęć mogą być jeszcze bardziej widoczne.

Wielu mężczyzn obawia się jednak, że tego rodzaju upiększenie będzie zauważalne i osiągnie się efekt „maski”. W Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu rozumiemy te obawy, jednocześnie pragniemy uspokoić – działamy według zasady mniej znaczy lepiej.

W makijażach tego typu stawiamy przede wszystkim na delikatność, idealne dopasowanie jak również zachowanie równowagi. Używamy tylko najpotrzebniejszych produktów, a ich zastosowanie ma konkretną przyczynę. Dzięki temu uzyskany rezultat jest niezwykle naturalny i nie rzuca się w oczy.

Pytanie od Klienta z Rzeszowa – czy taki makijaż należy poprawiać?

W kwestiach ewentualnych poprawek wszystko zależy od stanu cery przed nałożeniem kosmetyków.

Makijaż na wesele w wydaniu męski nie jest tak naprawdę pełnowartościowym makijażem, a jedynie korekcją pewnych niedoskonałości. Co jakiś czas warto zobaczyć w lustrze czy poziom wydzielania sebum nie jest zbyt duży i ewentualnie zebrać jego nadmiar zwykłą chusteczką. To jedyny zabieg jaki można zastosować w tym przypadku.

Zachęcamy do konsultacji z nami w Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu, gdzie odpowiemy na wszystkie pytanie oraz rozwiejemy dodatkowe wątpliwości.