Mezoterapia igłowa – przepustka do pięknej skóry i nie tylko!

Opublikowane 13 sierpnia 2020 w Kategorii Zabiegi na twarz przez admin.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są przede wszystkim doskonałym pomysłem na podkręcenie swojej codziennej pielęgnacji. Coraz więcej kobiet ale i mężczyzn zaczyna korzystać z nich w sposób regularny i dopasowany do swoich potrzeb.

W Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu mamy wiele propozycji zabiegów, które spełnią nawet najbardziej wysokie oczekiwania. Jednym z bardziej popularnych i docenianych jest właśnie mezoterapia igłowa.

Czym jest mezoterapia igłowa?

To zabieg, który przez wielu uważany jest za rewolucję jeśli chodzi o medycynę estetyczną. Wykonuje się go w bardzo wielu przypadkach i problemach. Polega na wstrzyknięciu bogatego koktajlu do skóry na głębokość nie większą niż 2-3 milimetry. Powstające mikronakłucia wykonuje się mniej więcej co 5-10 milimetrów aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Sama mezoterapia igłowa nie należy do najprzyjemniejszych w odczuciach zabiegów. Wrażenia w trakcie są oczywiście kwestią indywidualną, jednak w Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu zawsze stawiamy na jak największy komfort naszych Klientów oraz Klientek dlatego dostępne jest zawsze znieczulenie miejscowe.

Zabieg tego typu zaleca się przede wszystkim osobom potrzebującym regeneracji skóry. Bardzo często nasze Klientki z Sanoka korzystają z niego w przypadku rozstępów, wiotkości skóry, problemów z bardzo suchą skórą ale także pogłębiających się zmarszczek.

Mezoterapia igłowa a efekty po.

Przede wszystkim wykonanie mezoterapii igłowej daje efekty niemal natychmiastowe. Skóra jest napięta i pełniejsza, a zmarszczki mniej widoczne. W zależności od użytego koktajlu rezultaty mogą być odmienne i bardziej skoncentrowane na wybranym problemie skórnym.

Naszych Klientów jak i Klientki z Przemyśla i nie tylko zachęcamy do korzystania z zabiegu przynajmniej 3 razy w odstępie dwóch tygodni. Najlepsze efekty można uzyskać jednak po serii składającej się z 6 zabiegów.