Moc mezoterapii – koktajl Lift and Face.

Opublikowane 30 stycznia 2020 w Kategorii Makijaż przez admin.

Medycyna estetyczna obfituje w różnego rodzaju rozwiązania, które pozwalają na zniwelowanie szerokiej gamy problemów skórnych. Nie od dziś, wiele kobiet męczy się z suchą, odwodnioną skórą, zmarszczkami, brakiem witalności czy jędrności. Odpowiedzią na wszystkie te potrzeby może okazać się mezoterapia. Doceniana za swoją skuteczność jest jednym z bardziej lubianych zabiegów wśród Klientek Salonu Urody Ulana Visage w Przemyślu.
W swoim asortymencie mamy wiele przeróżnych koktajli, które są doskonałym wzmocnieniem dla postawy zabiegu mezoterapii. Jednym z nich jest koktajl Lift and Face, który warto omówić nieco szerzej.

Podstawowa – czym jest mezoterapia?

Wiele nowych Klientek, głównie z Rzeszowa, zastanawia się jak wygląda zabieg mezoterapii.
Skóra zbudowana jest z wielu nakładających się na siebie warstw. Substancje odżywcze znajdujące się w serum czy różnego rodzaju kremach nie mają możliwości przedostania się do głębszych warstw skóry.

Wówczas z pomocą przychodzi mezoterapia igłowa, która dzięki mikro nakłuciom, pozwala na przedostawanie się substancji czynnych do obszarów, które najbardziej tego wymagają. Taki zabieg pobudza do namnażania się komórek w skórze, daję szansę na odbudowę czy odpowiednie nawilżenie.

Koktajl Lift and Face – wspaniały dodatek do mezoterapii.

Mezoterapia to baza do której można dobudowywać różnego rodzaju elementy dodatkowe. Dzięki temu ma ona zróżnicowane działanie i pozwala na osiąganie lepszych efektów.
W przypadku koktajlu Lift and Face jest to sposób na wyjątkowo szybki i konkretny lifting okolic twarzy. Kompleksy witamin, czynniki wzrostu oraz kwas hialuronowy tworzą produkt, który świetnie sprawdzi się w przypadku skóry dojrzałej i potrzebującej silnej dawki nawilżenia.

Bogactwo składników i ich najwyższa jakość sprawiają, że efekty widoczne są już po pierwszej aplikacji!
Wiele Klientek z Przemyśla powraca do tego koktajlu z ogromnymi nadziejami na rozwój osiągniętych rezultatów.