Naturalny makijaż permanentny

Opublikowane 4 marca 2019 w Kategorii Makijaż przez admin.

Pragniemy, aby nasze Klientki otrzymały usługę makijażu permanentnego zgodną z obecnymi trendami.

Wykonywane zabiegi w Centrum Urody Ulana Visage w Przemyślu podkreślają piękno, w sposób subtelny oraz nierzucający się w oczy. Dewizą naszego salonu jest naturalność, połączona z trwałością oraz możliwe najwyższą jakością. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby każda z naszych Klientek poczuła się pięknie!

Rodzaje makijażu permanentnego.

W naszym gabinecie mamy możliwość przeprowadzenia zabiegów z zakresu makijażu permanentnego ust, brwi oraz oczu. Istnieje również możliwość laserowego usunięcia starego, nieudanego makijażu po wcześniejszej konsultacji z naszym kosmetologiem.

Zabiegi wykonywane są przez licencjonowanego kosmetologa z czteroletnim doświadczeniem.. Nasze Klientki mogą czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo.

Opis makijażu permanentnego.

Obecnie, trwałość makijażu permanentnego szacuje się pomiędzy 9. a 15. miesięcy. Ma to związek z naturalnym wyłuszczeniem się skóry, które jest kwestią indywidualną.

Efekt stosowany w zabiegach jest delikatny. Pozwala to na zachowanie estetycznego wyglądu makijażu, po dłuższym czasie. Często zbyt głęboka i niewłaściwa pigmentacja, powoduje wybarwianie się koloru do ciemnego granatu. Jedyną metodą, w takiej sytuacje, jest laserowanie usuwanie makijażu, które również wykonujemy w naszym salonie.

Zabieg jest dwuetapowy. Pierwszy etap polega na stworzeniu dopasowanego do potrzeb Klientki, obrysu ust/oczu/brwi. Po zatwierdzeniu, kosmetolog przystępuje do pigmentowania skóry.

Druga wizyta odbywa się po 4-8 tygodniach. Czas ten pozwala to na odpowiednie rozmieszczenie się pigmentu na skórze oraz ewentualnie poprawki w odcieniach.

Odczucia podczas makijażu permanentnego.

Dementujemy wszelkie głosy na temat bólu podczas wykonywania makijażu permanentnego! Dzięki najnowocześniejszym możliwościom, każdy z zabiegów jest wykonywany w sposób praktycznie bezbolesny! Samopoczucie naszych Klientek to dla nas priorytet. Stosujemy najlepsze znieczulenia oraz techniki mikropigmentacji, pozwalające na zminimalizowanie nieprzyjemnych odczuć w trakcie trwania sesji.

Wiele Klientek z Sanoka czy Przemyśla jest bardzo zadowolonych z wykonywanych usług. Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii na stronie na Facebooku – https://www.facebook.com/ulanavisage/, gdzie można odnaleźć efekty naszej pracy.