Niewidoczne na pierwszy rzut oka, czyli kilka słów o makijażu permanentnym brwi.

Opublikowane 10 kwietnia 2019 w Kategorii Makijaż przez admin.

Brwi są oprawą dla oczu. Podkreślają ich głębie, kolor, pozwalają wybić się wszelkim makijażom. W Centrum Urody Ulana Visage w Przemyślu pragniemy nieść idee piękna. Makijaż permanentny brwi pozwala osiągnąć efekt wybrany przez Klientkę – od wyrazistości spojrzenia po zachowanie niewymuszonej delikatności.

Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi.

Należy pamiętać o doskonałym przygotowaniu skóry. Nawilżenie to podstawa, pozwalająca na przeprowadzenie zabiegu w sprawny sposób. Ważne jest wstrzymanie się od depilacji włosków na dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem.

Rodzaje makijażu permanentnego brwi.

Śledząc obecne trendy, wciąż staramy się poszerzać techniki wykonywania makijażu permanentnego brwi. Obecne możliwości dają szansę na różność wykończeń oraz dobranie idealnego sposobu do indywidualnych potrzeb Klientki.
Metoda pudrowa jest działaniem pozwalającym uzyskać miękki obrys łuku brwiowego bez konieczności tworzenia dodatkowych włosków. Osiągnięty efekt jest lekki i bardzo naturalny.
Technika ombre brows charakteryzuje się wykonaniem rysunku brwi, gdzie pigment rozłożony jest warstwowo. Nasada brwi jest jaśniejsza od ich końca, co pozwala uzyskać bardzo naturalny i świeży wygląd spojrzenia.
Metoda microblading (piórkowa) jest ręcznym sposobem uzupełnienia brakujących włosków. Na skórze odtwarza się brakujące elementy brwi, który imitują, w sposób niezwykle subtelny, naturalne włoski.
Metoda mieszana (hybrydowa) to połączenie dwóch uzupełniających się metod – pudrowej oraz microblandig’u. Efekt osiągany dzięki tej technice jest trójwymiarowy – brwi wydają się pełne i stworzone w sposób bardzo dokładny, nie tracąc przy tym na naturalności.
Wiele Klientek zarówno z Przemyśla czy Lubaczowa zaufało nam i wciąż cieszy się swoim pięknym makijażem brwi.

Po zabiegu makijażu permanentnego brwi.

Po zabiegu barwa pigmentu jest niezwykle intensywna. Nie należy się tym przejmować, gdyż już od 4 do 7 dni po jaśnieje ona 30%-50%. Warto zwrócić szczególną uwagę na obszar poddany zabiegowi – nie można moczyć go, pocierać czy korzystać z sauny. Wszystkie szczegółowe informacje zostaną dokładnie omówione podczas konsultacji, aby zapewnić naszym Klientkom stuprocentową opiekę.