Oko podkreślone w najlepszym stylu czyli o przedłużaniu rzęs

Opublikowane 1 marca 2020 w Kategorii Zabiegi na twarz przez admin.

Każda kobieta marzy o długich, gęstych i czarnych rzęsach, które w odpowiedni sposób podkreślą budowę oka i sprawią, że zyska ono pełniejszy wyraz. To jeden z atutów każdej z nas, który nadaje pewności siebie i sprawia, że zdecydowanie lepiej czujemy się we własnej skórze.

W Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu przedłużanie rzęs jest praktyką docenianą zarówno w codziennym życiu jak również na wielkie wyjścia. Wykorzystujemy najlepsze produkty, aby nasze Klientki mogły cieszyć się wybranym przez siebie efektem. Dodatkowo przed rozpoczęciem zabiegu zawsze konsultujemy wszystko, aby efekt był jak najbardziej spektakularny.

Najpopularniejsze metody wypełniania rzęs w Przemyślu.

Salon Ulana Visage w Przemyślu proponuje trzy sposoby przedłużania rzęs, które spełniają określone wymagania i potrzeby.
Pierwsza z nich to metoda 1:1, która szczególnie polecana jest dla uzyskania długoterminowego efektu. Polega na doczepianiu do każdej jednej rzęsy, dodatkowej jedwabnej, która charakteryzuje się niezwykłą miękkością, a uzyskany efekt jest niezwykle naturalny i delikatny. Sposób ten polecany jest osobom, które chcą zyskać więcej czasu przy codziennym makijażu oraz cenią sobie wygodę. Rzęsy mogą utrzymywać się od 2 do 4 tygodni w zależności od cyklu życia rzęs naturalnych. Po tym czasie należy je uzupełnić.

Drugą z propozycji jest metoda objętościowa 2D/3D/8D. Ten sposób przedłużania rzęs skupia się przede wszystkim na powiększeniu oka poprzez zwiększoną objętość. W tym przypadku do każdej rzęsy doklejana jest wcześniej dobrana kępka, która pozwala na podkreślenie oka w sposób wyrazisty, acz nie nachalny. Pomimo wielu mitów krążących w przestrzeni, jest to sposób, który można swobodnie wykorzystywać nawet na cienkich rzęsach. Efekt uzależniony jest od liczby doklejonych kępek i utrzymuje się od 2 do 4 tygodni.

Ostatnia z metod jest dopasowana do potrzeb makijażu okolicznościowego czyli doklejanie kępek. Wówczas doczepiane są rzęsy, aby podbić makijaż oka, który jest wyrazisty, pełen soczystych barw o odcieni. W takim wypadku kępki utrzymują się od 2 do 4 dni, w zależności od ich rozmieszczenia.
Wiele naszych Klientek, również z Rzeszowa, bardzo docenia wybrane przez nas sposoby przedłużania rzęs. Nieustannie szkolimy się i dbamy, aby nasze usługi były jak najlepszej jakości.