Paznokcie hybrydowe – przepis na piękne dłonie każdego dnia

Opublikowane 20 lutego 2020 w Kategorii Makijaż przez admin.

Wiele z kobiet niezwykle dużą uwagę i zaangażowanie jeśli chodzi o pielęgnacje kieruje na swoją twarz, szyję czy dekolt. Jest to zrozumiałe, ponieważ piękna i promienna cera jest oznaką witalności oraz pełni zdrowia. Należy jednak pamiętać, że dłonie także mogą ujawnić nasz wiek, więc ich pielęgnacja jest równie istotna.

W salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu pragniemy pozwolić naszym Klientkom na to, aby czuły się piękne i wyjątkowe niezależnie od dnia i chwili. Dlatego też proponujemy profesjonalnie wykonany manicure hybrydą, który pozwoli na komfort i wygodę utrzymywania się lakieru nawet do trzech tygodni!
Paznokcie hybrydowe są obecnie jedną z najbardziej popularnych metod pracy, a ich siła polega na łatwości oraz wielu propozycjach zdobień, które dopasowane są do przeróżnych okazji oraz okoliczności.

Najlepsze wydanie paznokci hybrydowych.

Lakiery hybrydowe zyskały popularność dzięki swojej trwałości i odporności na wiele czynników zewnętrznych. Dobrze wykonane paznokcie hybrydowe są wstanie przetrwać różnego rodzaju sytuacje nawet najbardziej kryzysowe. Utrzymywanie się lakieru to mniej więcej dwa-trzy tygodnie, a w niektórych przypadkach nawet cztery.
Branża rozwija się nieustannie i proponuje wiele pyłków, lakierów metalicznych, elementów ozdobnych, które umożliwiają stworzenie przepięknych kombinacji dopasowanych do oczekiwań i prywatnego gustu.

Wiele Pań z Przemyśla jak i Rzeszowa niezwykle chwali sobie tę metodę manicure i jest zadowolona z jej efektów.

Rzeszów zakochany w hybrydzie.

Salon Urody Ulana Visage w Przemyślu od zawsze stawia na dobór najlepszych produktów, które umożliwiają najwyższą jakość wykonywanych zabiegów. W przypadku paznokci hybrydowych, korzystamy z cenionych marek, takich jak: Orly, Gellish, Allesandro czy MollonPro.

Wybór dostępnych kolorów, pyłków oraz innych dodatków sprawia, że manicure tworzony w naszym salonie jest dopasowany do konkretnych potrzeb oraz okazji. Wszystkie zabiegi związane z paznokciami wykonywane są przez profesjonalne stylistki, które nieustannie rozwijają swoje umiejętności. Przede wszystkim kochają swoją pracę, która jest ich prawdziwą pasją.

Zmienia to zwykłą usługę w coś bardzo przyjemnego i relaksującego, ale także umożliwia pełną pomoc i wsparcie wraz z fachowym doradztwem w tym zakresie.