Piękne i zadbane paznokcie – poznaj manicure hybrydowy!

Opublikowane 24 sierpnia 2020 w Kategorii Makijaż przez admin.

Dłonie to taki aspekt wizerunku o który dba zdecydowana większość kobiet. Obecnie możliwości w tym temacie są szerokie. Przede wszystkim skupiają się one na dbałości o paznokcie.
Jedną z bardziej popularniejszych i docenianych technik jest manicure hybrydowy.

W Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu stawiamy na wykonywanie go w sposób jak najbardziej precyzyjny i nowoczesny. Każda Klientka przychodząca na wykonanie manicure może liczyć na pełen profesjonalizm ze strony Salonu jak również poradę i pomoc w kwestiach pielęgnacji dłoni.

Czym jest manicure hybrydowy?

To obecnie najmodniejszy ze sposobów wykonywania manicure. Swoją sławę zyskał przede wszystkim dzięki szybkości wykonania oraz niesamowitej trwałości. Poprawnie zrobiony manicure hybrydowy jest wstanie wytrzymać nawet do trzech tygodni bez żadnych poprawek. Przy tradycyjnym lakierze okres ten to niecały tydzień.
Sposób aplikacji lakierów hybrydowych jest nieco inny. Pierwszą warstwę stanowi baza. Ma ona umożliwić lepsze utrzymywanie się lakieru na paznokciu.
Po utwardzeniu jej w lampie UV lub UV LED nakłada się warstwę lakieru w wybranym przez Klientkę kolorze. Tutaj także następuje utwardzenie w lampie, aby nałożyć kolejną warstwę kolorystyczną jak również ewentualne zdobienia. Po wszystkim ponownie paznokcie wkładane są do lampy.
Po ich wyjęciu zabezpieczenia się je topem, który ma za zadanie ochronić lakier przed odpryśnięciem lub zmazywaniem się go w trakcie noszenia. Ostateczna warstwa również utwardzana jest w lampie, aby uzyskać pożądany efekt.

Salon Urody Ulanavisage w Przemyślu gwarancją udanego manicure.

W Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu stawiamy na nowoczesny manicure hybrydowy. Korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych marek, które doceniane są na rynku od lat. Wiele z naszych Klientek z Sanoka czy innych miejscowości wraca do nas regularnie i korzysta z naszych usług w tym zakresie. Dbamy o to, aby każda z Pań poczuła się u nad komfortowo i została obsłużona na najwyższym poziomie.