Poczuj się piękna, poczuj się wolna – zabiegi na zmarszczki w Salonie Urody Ulana Visage.

Opublikowane 11 lutego 2020 w Kategorii Zabiegi na twarz przez admin.

Zmarszczki i ich pojawienie się na twarzy to taki moment w życiu każdej kobiety, który zmienia bardzo wiele. Przede wszystkim dlatego, że konotacja związana z tym słowem jest silnie negatywna. Coraz więcej pojawia się produktów, które pozwalają na solidną walkę ze zmarszczkami, a co za tym idzie, mają sprawić, że nasza skóra będzie idealnie gładka i napięta.

W Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu zabiegi na zmarszczki to nie nowość.

Nieustannie szkolimy się i zdobywamy wiedzę, aby móc pomagać naszym Klientkom i spełniać ich oczekiwania. Kolejną z naszych propozycji jest kuracja Revinol.
Piękna skóra razem z Salonem Urody Ulana Visage w Przemyślu.
Co jakiś czas od naszych Klientek, szczególnie tych z Rzeszowa, otrzymujemy pytanie odnośnie zabiegów na zmarszczki. Nasza oferta rozszerza się o coraz nowsze propozycje w tym temacie, dlatego też kuracja Revinol jest stworzona pod wymagania wysokich lotów.

Czym odróżnia się ten rodzaj zabiegu od innych?

Przede wszystkim substancje czynne w nim zawarte, czyli 6% retinol, 4% kwas cytrynowy, kwas ferulowy oraz antyoksydanty czynią ten produkt niezwykle delikatnym, ale skutecznym. Zalecany jest do skór wrażliwych, które oddziałują silnymi alergiami na wyższe stężenia kwasów zawarte w produkcie.

Jego moc polega na dość intensywnym i szybkim złuszczaniu naskórka który wpływa na grubość skóry, jej elastyczność, a także wygładza ją w stopniu widocznym. To także świetny zabieg dla tych z Pań, które borykają się z przebarwieniami posłonecznymi czy po trądziku, ale także mają widoczne pory na skórze. To jeden z tych zabiegów na zmarszczki, który jest korzystny nie tylko w tym działaniu.

Kuracja Revinol jako idealna propozycja zabiegu na zmarszczki.

Zabieg na zmarszczki powinien odbywać się regularnie, aż do osiągnięcia wybranych efektów. Przede wszystkim wskazaniami są tu: szara i pozbawiona blasku skóra, skóra z widocznymi oznakami pierwszych zmarszczek, widoczne przebarwienia oraz wiotkość skóry.

W Salonie Ulana Visage w Przemyślu proponujemy naszym Klientkom bezpłatne konsultacje przed zabiegiem, które pozwolą na dobranie odpowiednich sposobów kuracji do konkretnych problemów skórnych. Zachęcamy do skorzystania z nich w dowolnym momencie.