Proponowane zabiegi na twarz latem – peeling kawitacyjny wraz z krzemem i ultradźwiękami oraz maseczką nawilżającą-łagodzącą.

Opublikowane 11 września 2019 w Kategorii Zabiegi na twarz przez admin.

Relaks jest luksusem naszych czasów. Warto więc korzystać z niego, szczególnie po sytuacjach stresowych lub wymagających i ciężkich, które nas przytłoczyły. Wówczas chwila dla siebie może być nieocenionym źródłem siły oraz chęci do dalszego działania.

W Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu pragniemy zadbać o każdą z naszych Klientek. W naszej ofercie, szczególnie na lato, proponujemy różne zabiegi na twarz oraz ciało. Jednym z popularniejszych wśród, Pań z Dynowa jest peeling kawitacyjny z krzemem i ultradźwiękami oraz maseczką nawilżająco-łagodzącą.

Salon Ulana Visage w Przemyślu – peeling kawitacyjny z krzemem i ultradźwiękami oraz nawilżająco-łagodzącą maseczką.

Bazą i strukturą tego wyjątkowego zabiegu na twarz jest peeling kawitacyjny. Jego główną zaletą jest dogłębne oczyszczanie skóry przy pomocy ultradźwięków. Dzięki jego dokładności, możliwe jest usunięcie nagromadzonego nadmiaru sebum z porów, miarowe pozbycie się zaskórników oraz wągrów jak również zniwelowanie bakterii będących na twarzy.

Takie połączenie daje efekt nawilżonej, gładkiej i rozpromienionej cery, która jest miękka i przyjemna w dotyku.

Największą zaletą peelingu kawitacyjnego jest jego delikatne działanie. Dzięki zastosowaniu ultradźwięków wykonywany jest delikatny masaż, który w żadnym wypadku nie podrażnia naskórka. Jego łagodność sprawia, że świetnie nadaje się do każdego typu cery, bez wyjątku.

Wiele Pań, zarówno z Dynowa jak i Przemyśla, jest zachwyconych jego działaniem.

Na zakończenie, aby zamknąć całość, nakładana jest maseczka łagodząco-nawilżająca. Wspomaga ona działanie peelingu oraz domyka nawilżenie oraz łagodzi wszelkie przebarwienia oraz czerwoność skóry.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu na twarz z użyciem peelingu kawitacyjnego z ultradźwiękami.

Pomimo, że jest to zabieg na twarz z serii bezpiecznych i nie zagrażających, są trzy bardzo istotne przeciwności, które uniemożliwiają jego wykonanie.

Ultradźwięki nie są polecane ciężarnym. Lepiej odczekać lub wybrać inny zabieg na twarz lub ciało, który równie mocno odpręży i sprawi polepszenie samopoczucia. Choroby nowotworowe wykluczają możliwość skorzystania z zabiegu z ultradźwiękami. Ostatnim z powodów jest posiadanie rozrusznika serca.