Regulamin rezerwacji wizyt w CENTRUM URODY ULANAVISAGE

Rezerwacja usług w naszym gabinecie odbywa się wyłącznie TELEFONICZNIE bądź OSOBIŚCIE.
Odradzamy rezerwacje przez facebook czy instagram, ponieważ proces rezerwacji może znacznie się wydłużyć, a także powoduje to wiele nieporozumień i niedomówień.

Rezerwując wizytę prosimy o wpłatę zadatku do 48 h od momentu rezerwacji, po tym czasie nieopłacona rezerwacja zostaje ANULOWANA.
Nasz nr konta : 0311 4020 0400 0037 0278 9655 64 mBank.
WAŻNE ! W tytule przelewu prosimy podać :IMĘ I NAZWISKO osoby umówionej na wizytę oraz datę umówionej usługi.
Wpłacając zadatek w formie przelewu prosimy o przesłanie POTWIERDZENIA PRZELEWU w formie MMS na nr 660544307 lub wiadomości E-MAIL na adres biuro@ulanavisage.pl 

Przy rezerwacji usług pobieramy BEZZWROTNY  (w razie nieobecności) ZADATEK w kwocie odpowiednio:
-STYLIZACJA PAZNOKCI/ PEDICURE/ PRZEDŁUŻANIE RZĘS/ ZABIEG PIELĘGNACYJNY – 20 zł
Jeżeli usługa zostanie przełożona 10 dni przed terminem usługi, zadatek może przejść na poczet kolejnego terminu lub zostać zwrócony.
-MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY – 50 zł
Jeżeli rezygnacja z usługi nastąpi DO PÓŁ ROKU przed terminem, zadatek BĘDZIE ZWRÓCONY, w innym przypadku uważa się on za BEZZWROTNY. Zadatek za makijaż w niedzielę może zostać zwrócony lub przeniesiony na inną usługę, pod warunkiem poinformowania nas o rezygnacji przynajmniej 2 DNI wcześniej.
-MAKIJAŻ PERMANENTNY / ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ -100 zł
Jeżeli usługa zostanie przełożona 10 dni przed terminem lub klienka przedstawi zwolnienie lekarskie lub inne przeciwskazanie medyczne do zabiegu,  zadatek może przejść na poczet kolejnego terminu lub zostać zwrócony (indywidualna ocena sytuacji).

Do tygodnia czasu wystawiony zostanie paragon potwierdzający otrzymanie przelewu.

Szczegółowe informacje dotyczące opisu i cen usług, uzyskają Państwo na stronie www.ulanavisage.pl, telefonicznie lub osobiście.