Salon kosmetyczny poleca na lato – limfatyczny drenaż próżniowy.

Opublikowane 21 sierpnia 2019 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Lato to czas wypoczynku i relaksu. Po okresie zimowym chętnie korzystamy z ruchu na świeżym powietrzu oraz obcowania z naturą. Niekiedy jednak, pojawiają się nieprzyjemne skurcze, uczucie „ciężkich nóg” oraz obciążenie organizmu. W takim wypadku świetnie sprawdzi się, proponowany przez nasz salon kosmetyczny, limfatyczny drenaż próżniowy.

W Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu, staramy się sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów. Proponowana przez nas usługa ukoi zmęczone mięśnie oraz sprawi, że odzyskasz energię oraz chęci do dalszego działania!

Czym jest drenaż limfatyczny? – pyta mieszkanka Ustrzyk.

W salonie kosmetyczny Ulana Visage z Przemyśla, pragniemy rozwiewać wszelkie wątpliwości. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania naszych Klientek.

Metoda drenażu limfatycznego próżniowego opiera się na masażu oraz uciskaniu miejsc, w których pojawił się nieprzyjemne spięcia oraz uczucie ciężkości. Dzięki odpowiedni dobranym ruchom oraz technikom masażu, możliwe jest równomierne rozłożenie limfy w organizmie. Dzięki temu, znika uczucie ciężkości i nadchodzi upragnione odprężenie.

Najbardziej widocznym z elementów jest wyraźne zmniejszenie powstałych opuchlizn. Przy odpowiednio dobrej technice oraz cierpliwości możliwe jest także pozbycie się obrzęków zastoinowych oraz zapalnych.

Kolejnym z pozytywów korzystania z takiego zabiegu jest pozbycie się toksyn z organizmu. Płynny przepływ limfy oraz stymulacja konkretnych punktów na dziele wpływa pozytywnie na samopoczucie oraz poprawia wygląd skóry. Masaż przyspiesza także przemianę materii, dzięki czemu widać wyraźne wygładzenie ciała.

Salon kosmetyczny przypomina o przeciwwskazaniach:

Pragniemy dbać o zdrowie naszych Klientek. Drenaż limfatyczny próżniowy działa pozytywnie na nastrój oraz zachowuje w zdrowiu, ale w niektórych przypadkach nie może zostać wykonany. W salonie kosmetycznym Ulana Visage w Przemyślu, zabieg nie może odbyć się w przypadku: wad serca, stanów zapalnych na skórze, zapalenia żył oraz świeżych zakrzepów, zaawansowanej miażdżycy naczyń, alergicznych i zakaźnych problemów skórnych, wysokie nadciśnienie tętnicze, gorączka, osłabienie organizmu.

Przed podjęciem decyzji o drenażu, warto skonsultować się z lekarzem, jeśli podejrzewamy u siebie którykolwiek z wymienionych wyżej problemów.