Salon kosmetyczny Ulana Visage i jego sposób na piękne ciało, czyli o bandażowaniu Arosha

Opublikowane 21 czerwca 2019 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Klientki pragnące zadbać o skórę i jej jędrność, szukają rozmaitych sposobów, aby osiągnąć zamierzony efekt. Jedną z bardziej rewolucyjnych oraz nowoczesnych metod jest bandażowanie Arosha. Salon kosmetyczny Ulana Visage zachęca do wypróbowania tego zabiegu, ze względu na jego właściwości antycellulitowe oraz relaksacyjne.

Rewolucja w salonie kosmetycznym – jak wygląda bandażowanie Arosha?

Zabieg składa się z kilku elementów. Jego podstawowym zadaniem jest przywrócenie poprawnej cyrkulacji limfy oraz krwi w organizmie.
Masaż szczotką, wykonaną z naturalnego włosia, usuwa martwy naskórek i wygładza skórę. W kolejnym etapie ciało obwijane jest specjalnymi bandażami, które nasączone są substancjami o charakterze wyszczuplającym.

Bandaże wykonane są z niezwykle delikatnej bawełny, która ściśle przylega do ciała. Ma to spowodować efekt mocniejszego naprężenia się skóry.

W salonie urody Ulana Visage, wiele Klientek zarówno z Leska czy Bircza, doceniło już magię płynącą z bandażowania Arosha. Na sam koniec zabiegu, wykonywany jest masaż dedykowanymi produktami, aby efekt był pełniejszy, a substancje czynne wniknęły w głąb skóry.

Salon kosmetyczny Ulana Visage i bandażowanie Arosha – kiedy pojawią się pierwsze efekty?

Pierwszych, widocznych efektów możemy spodziewać się już po pierwszym zabiegu! Następuje wyraźna poprawa kondycji skóry, zmniejszenie obwodu wybranej partii ciała o kilka centymetrów jak również redukcja cellulitu.

Jeśli chcemy otrzymać efekty, w pełnym tego słowa znaczeniu, salon kosmetyczny Ulana Visage zaleca serię około 6-10 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu.
Niezależnie od liczby zabiegów, skóra po tak intensywnej pielęgnacji będzie maksymalnie nawilżona, napełniona korzystnymi składnikami oraz zdecydowanie bardziej napięta.

Kolejnym z istotniejszych elementów bandażowania Arosha jest jego wpływ na strefę psyche. Podczas zabiegu można się całkowicie zrelaksować, odprężyć oraz wyciszyć. To idealny moment na to, aby w ciągu zabieganego tygodnia, pozwolić sobie na odrobinę luksusu, jakim jest czas tylko dla siebie.

Salon kosmetyczny Ulana Visage zachęca wszystkie nasze Klientki do skorzystania z przygotowanej letniej oferty związanej z zabiegiem bandażowania Arosha. Zapewniamy, że efekty połączone z relaksem, będą cudowną odskocznią od problemów dnia codziennego.