Skupmy się na wargach, czyli makijaż permanentny ust.

Opublikowane 26 marca 2019 w Kategorii Makijaż przez admin.

Odpowiednie podkreślenie ust jest niezwykle ważnym elementem makijażu. Na naturalne piękno, każdej kobiety, składają się również pełne i soczyście wyglądające wargi. W salonie Ulana Visage, istnieje możliwość wykonania makijażu permanentnego ust, który pozwoli każdej z naszych Klientek na podkreślenie ich w sposób subtelny i dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Metody pigmentacji w makijażu permanentnym ust.

W Centrum Urody stawiamy na naturalne wykończenia. Zależy nam, aby nasze Klientki spełniły swoje marzenia o pięknych ustach, od których nie można oderwać wzroku! Mamy kilka możliwości pigmentacji z różnymi efektami końcowymi.

Pierwszą z nich jest konturowanie z cieniowaniem. Metodę polecamy Klientkom, które posiadają większe jak i mniejsza wargi. Technika skupia się na wyrównaniu konturu ust oraz kierowaniu pigmentu ku środkowi, dzięki czemu wargi, wydają się pełniejsze.

Druga technika opiera się na tak zwanym „efekcie szminki”. Bardziej niż o uwypuklenie warg zależy nam na nadaniu im wybranego przez Klientkę koloru. Daje to możliwość cieszenia się ulubioną barwą szminki, bez konieczności poprawek.

Kolejną metodą, którą wykonujemy, są baby dolls lip. Technika makijażu permanentnego ust, skupia się na stworzeniu delikatnego efektu pełnych warg bez nadmiernego ich konturowania. Równie istotne jest odpowiednie dobranie pigmentu do karnacji oraz naturalnego koloru ust.

Ostatnią techniką jest efekt 3D. Taki rodzaj makijażu permanentnego, pozwala na optyczne powiększenie warg przy zachowaniu ich naturalności.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu makijażu permanentnego ust.

Wiele Pań z miejscowości takich jak Polańczyk cz Sanok, pyta nas o przeszkody do wykonywania makijażu permanentnego ust.

Głównymi przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegi makijażu permanentnego ust jest: trwająca infekcja wirusowa, cukrzyca, łuszczyca, trwająca ciąża, okres karmienia piersią, stałe przyjmowanie leków sterydowych, wstrzykiwanie w usta kwasu hialuronowego lub botoksu na przestrzeni dwóch tygodni, występowanie opryszczki w aktywnej fazie, suche i nienawilżone usta.

Przede wszystkim należy pamiętać, że jest to ingerencja w ciało! Dbając o dobro naszych Klientek proponujemy im bezpłatne konsultacje, na których omówimy wszystkie „za i przeciw” takiego zabiegu i odpowiemy na wszystkie nurtujące je pytania.