Skuteczny sposób na walkę z wypadaniem włosów – mezoterapia igłowa głowy

Opublikowane 23 kwietnia 2020 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Walka z problemami skóry głowy oraz porostem włosów nie zawsze jest wyrównana. Osoby, które zmagają się z łysieniem, zakolami czy wypadaniem włosów, dotyka wstyd, poczucie beznadziei oraz zniechęcenie. Medycyna estetyczna i w tym wypadku może jednak pomóc. Mezoterapia igłowa głowy przeprowadzana w Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu jest metodą, która jest jedną z bardziej rozpowszechnionych i znaczących, a także pomocnych przy tego typu problemach.

Czym jest mezoterapia igłowa głowy?

Ogólnie, mezoterapia igłowa jest zabiegiem, który skupia się na podskórnej aplikacji koktajli witaminowych lub nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Nakłucia mają głębokość od 1 mm do 3 mm i mają szerokie spektrum zastosowań. Przede wszystkim, dzięki odpowiednio przeprowadzonemu zabiegowi, skóra staje się zdecydowanie bardziej nawilżona, ujędrniona oraz odżywiona.

W przypadku mezoterapii igłowej głowy spektrum działanie jest również bardzo obszerne. Przede wszystkim, zawarte w koktajlach substancje, takie jak: aminokwasy, minerały, makro i mikro elementy czy witaminy z grupy B sprawiają, że cebulki włosów są stymulowane do wzrostu. Dodatkowo poprawia się jego struktura, przez co wypadanie zostaje coraz bardziej zneutralizowane.

Wiele Klientek z Sanoka bardzo chwali sobie działanie zabiegu mezoterapii. Jest on niezwykle skuteczny jednak należy zachować regularność oraz działać według ustalonych przez kosmetologa wskazówek. W połączeniu z karboksyterapią efekt będzie znacznie bardziej spektakularny.

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii igłowej głowy.

Jest to zabieg bezpieczny, jednak przy niektórych schorzeniach oraz problemach zdrowotnych, nie jest możliwy do wykonania.

Przede wszystkim należy pamiętać, że mezoterapii igłowej głowy nie przeprowadza się w przypadku ciąży oraz karmienia piersią. Również nowotwory kategorycznie uniemożliwiają realizacji mezoterapii.

Tendencja do bliznowców, infekcje w okolicach wykonywania zabiegu czy też uczulenie na kwas hialuronowy nie pozwalają na przeprowadzenie działać zabiegowych.
Zapraszamy nasze Klientki do bezpłatnych konsultacji w naszym Salonie w Przemyślu. Dzięki nim poznasz kwestie tajniki dotyczące swojego typu cery oraz możliwości zabiegowe dostępne w naszym gabinecie. To także okazja do przeanalizowania tematu codziennej pielęgnacji, a także możliwość na poznanie nowych kosmetyków dostępnych w Salonie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania względem proponowanych przez nas zabiegów, odpowiemy na nie podczas konsultacji. Działamy, aby dać poczucie komfortu i bezpieczeństwa naszym Klientkom.

Po więcej szczegółów, zapraszamy na stronę