Sprawdzony gabinet kosmetyczny UlanaVisage w trosce o Twoje ciało.

Opublikowane 1 sierpnia 2019 w Kategorii Masaże przez admin.

Niekiedy ciało potrzebuje stabilnej regeneracji. Może odbywać się to na wielu płaszczyznach. Jedną z bardziej cenionych jest masaż aromaterapeutyczny, który koi zmysły i pozytywnie pływa na niwelowanie napięcia mięśniowego. W sprawdzonym gabinecie kosmetycznym Urody UlanaVisage w Przemyślu dbamy o nasze Klientki również pod tym względem. Jedną z naszych letnich propozycji jest chłodzący masaż o aromacie cytrusów z miętą.

Masaż aromaterapeutyczny w Przemyślu i okolicach.

Warto rozpocząć od wiedzy – czym jest masaż aromaterapeutyczny?

To forma masażu, polegająca na użyciu specjalnych olejków eterycznych, pogłębiających odprężenie i nadających właściwości zapachowych. Użycie olejków eterycznych ma różne zadania – od wyciszenia do optymalnego zachęcenia i pobudzenia do działania. Wszystko to sprowadza się jednak do głębokiego odprężenia i relaksu.

W zależności od potrzeb można wykorzystywać przeróżne olejki.

Letnia propozycja obejmuje olejki o aromacie mięty wraz z cytryną. To pobudzająca mieszanka, która zachęca do podejmowania aktywności i mobilizuje do działania w pełni swoich możliwości.
Sprawdzony gabinet kosmetyczny UlanaVisage proponuję masaż różnych partii ciała, w zależności od potrzeb oraz indywidualnych preferencji naszych Klientów.

Jakie są przeciwwskazania do masażu aromaterapeutycznego w sprawdzonym gabinecie kosmetycznym UlanaVisage?

Przede wszystkim należy pamiętać, że masaż jest dodatkiem do stabilnego, prowadzonego w sposób zrównoważony stylu życia. Są jednak pewne sytuacje, które ze względu na stan zdrowia, uniemożliwiają wzięcie udziału w sesji masażu.
Podstawą jest brak choroby spowodowanej wirusami lub bakteriami, na przykład grypy czy przeziębienia. Temperatura ciała nie powinna przekraczać 38 stopni Celsjusza.
Również stany zapalne, różnego rodzaju, wykluczają możliwość skorzystania z usługi masażu.

Problemy natury dermatologicznej oraz otwarte rany na ciele nie pozwalają na realizację zabiegu. Nie pozwala to na naturalne wnikanie w skórę właściwości olejków, a co za tym idzie, może zaostrzyć wszelkiej maści zaognione problemy skórne.

Pierwsze dni menstruacji mogą wykluczyć z wzięcia udziału w masażu. Podniesienie temperatury ciała może negatywnie wpłynąć na samopoczucie oraz zwiększyć obfitość krwawienia.
W sprawdzonym gabinecie Ulana Visage w Przemyślu dbamy o naszych Klientów i ich zdrowie, dlatego o wszystkich problemach, należy powiedzieć jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu.