W trosce o skórę – zabiegi w Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu.

Opublikowane 30 października 2020 w Kategorii Salon urody przez admin.

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna oraz działania kosmetologiczne mogą pomóc w walce z przeróżnymi kompleksami. Lata badań jak również stale rozwijająca się technologia dają szansę na zmianę, która jeszcze kilka lat temu była całkowicie niemożliwa.

Dobry gabinet, w tym wypadku, charakteryzuje się kompleksowym podejściem do wielu problemów skórnych ale także stałym rozszerzaniem wiedzy w tym zakresie. Dlatego Salon Urody Ulanavisage w Przemyślu proponuję i zachęca do skorzystania z zabiegu Age Spot Classic, który przeznaczony jest dla skór z przebarwieniami.

Dobry gabinet i zabieg Age Spot Classic.

W dobrym gabinecie Ulana Visage dbamy o jakość wykonywanych usług, dlatego stawiamy przed wszystkim na najlepsze produkty oraz preparaty. Zabieg z wykorzystaniem technologii Age Spot Classic jest skierowany do osób, które zmagają się z hiper pigmentacją skóry. Odnosi się on do przebarwień posłonecznych, hormonalnych czy trądzikowych.
Rezultaty jakich można spodziewać się po wykonywanych zabiegach to stopniowe rozjaśnianie i zmniejszanie przebarwień. Szybkość powstałych efektów jest zależna od typu przebarwień jak również ich głębokości. Końcowym efektem jest ujednolicenie kolorytu skóry i nadanie jej zdrowego, promiennego wyglądu.

Dzięki składnikom zawartym w preparatach Age Spot zmniejsza się występowanie procesów zapalnych oraz wytwarzanie wolnych rodników, które wpływają na przyspieszenie procesu starzenia się skóry.
Wiele Klientek z Rzeszowa chwali sobie ten rodzaj zabiegu. Efekty można dostrzec już po pierwszej serii zabiegowej.

Przeciwwskazania do zabiegu? Dobry gabinet Ulanavisage radzi.

W Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu pragniemy spełnić oczekiwania, ale przede wszystkim zadbać o zdrowie naszych Klientek.
Przeciwwskazania do zabiegu Age Spot Classic są bardzo różnorodne. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że ciąża i karmienie piersią są głównym powodem do czasowego powstrzymania się od zabiegu. Również aktywny trądzik jest przeciwwskazaniem do jego wykonania, tak samo jak opryszczka, grzybica czy łuszczyca. Przed rozpoczęciem zabiegu, jak również w trakcie, nie można stosować również preparatów z kwasem retinowym.

Troszczą się o najwyższy komfort naszych Klientek, pragniemy spełniać wszelkie oczekiwania i potrzeby. W razie jakichkolwiek niepewności, zapraszamy do bezpłatnych konsultacji, które odbywają się w dobrym gabinecie Ulanavisage, które pozwolą rozwiać wątpliwości oraz uzupełnić wiedzę o danym zabiegu. Zachęcamy do zajrzenia na https://ulanavisage.pl/oferta/zabiegi-pielegnacyjne-na-twarz/ gdzie znaleźć można wszelkie szczegółowe informacje w tej sprawie.