Wakacje czas zacząć, czyli zabiegi na twarz – kwas ferulowy z witaminą C.

Opublikowane 17 kwietnia 2019 w Kategorii Zabiegi na twarz przez admin.

Promienna skóra, która zachwyca naturalnym glow to marzenie każdej kobiety. W czasach pełnych stresu, zabiegania oraz obowiązków każda z nas powinna znaleźć, choć chwilę dla siebie. Studio Urody Ulana Visage zachęca do zatrzymania się i poświęcenia swojej cerze nieco czasu. Doskonałym do tego pretekstem, będzie jeden z letnich zabiegów na twarz, a konkretnie zabieg przy użyciu kwasu ferulowego oraz witaminy C!

Komu proponujemy zabiegi na twarz z kwasu ferulowego z witaminą C?

Dedykujemy je osobom żyjącym w dużym stresie czy pod wielką presją. Skórom, które nie mają blasku, odznaczają się zmęczeniem, stały się bardziej szare.
Osobom, którym uwydatniają się pierwsze oznaki starzenia, w postaci płytkich zmarszczek oraz przebarwień.

Cerom narażonym na duże promieniowanie słoneczne czy dym z papierosów, gdzie warunki środowiskowe są nienajlepsze.

Działanie zabiegu na twarz z kwasu ferulowego z witaminą C.

Nazywany „zabiegiem bankietowym”, czyli z natychmiastowym efektem, który idealnie nadaje się na wielkie wyjścia.

Ma doskonałe działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu, spowalnia proces naturalnego starzenia się skóry. Skupia się na obszarze walki ze zmarszczkami oraz przebarwieniami, a osiągnięty efekt jest długoterminowy. Oczywiście, rezultat widoczny jest od razu, ale składniki aktywne działają przez kolejne dni, upiększając skórę.
Zabieg na twarz, łączący kwas ferulowy z witaminą C wyzwala energię oraz powoduje rozjaśnienie skóry. Dodatkowym atutem jest przepiękny zapach, który kojarzy się z dojrzałymi pomarańczami.

Warto również powiedzieć o działaniu liftingującym, które sprawia, że skóra wygląda na napiętą i odprężoną.

Zabiegi na twarz dla każdej kobiety!

Wiele Klientek, zarówno z Ustrzyk jak i Łańcuta, jest zachwyconych działaniem zabiegu przy użyciu kwasu ferulowego z witaminą C.

Odpręża, pozwala na moment tylko dla siebie, daje możliwość naładowania baterii. Dobre samopoczucie jest podstawą komfortu i równowagi. To doskonała chwila na zadbanie o stan skóry przed zbliżającym się latem.