Zabieg kosmetyczny DNA Recovery Peel – regeneracja skóry na jesień!

Opublikowane 10 listopada 2020 w Kategorii Salon urody Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Paleta możliwości wykonywanych zabiegów kosmetycznych zdecydowanie zwiększa się podczas jesieni. Jest to czas, kiedy nasze Klientki zdecydowanie chętniej decydują się na kurację z kwasami. Głównym motywem takiej decyzji jest zmniejszone ryzyko wystąpienia foto uczuleń na obszarze twarzy, ze względu na mniejszą ilość promieni słonecznych.

W Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu proponujemy najnowocześniejszy produkt czyli DNA Recovery Peel, który jest jedną z ciekawszych nowości w sezonie lato-jesień.

Regeneracja i spłycenie zmarszczek – zabieg na twarz z wykorzystaniem DNA Recovery Peel.

Produkt jest peelingiem medycznym najnowszej generacji. Przede wszystkim bazuje na bogatym składzie, który zawiera wszelkie enzymy naprawcze, cynk czy aminokwasy. Jego bazą jest retinol oraz kwas ferulowy, które w połączeniu pozwalają na zmniejszenie zmarszczek oraz przebarwień nawet o 40%!

Liposomy wnikają do najgłębszych warstw skóry, mobilizując ją do efektywniejszych czynności naprawczych. Dodatkowo działanie preparatu nie jest uzależnione od jego pH, więc zazwyczaj nie podrażnia ani nie powoduje pieczenia.
Tak bogaty zabieg kosmetyczny jest niezwykle przydatny szczególnie u osób, które posiadają pierwsze oznaki starzenia się skóry, przebarwienia potrądzikowe lub posłoneczne czy też ich cera nie ma świeżości oraz blasku.
Pierwsze Klientki z Sanoka, które miały przyjemność korzystać z zabiegu, są niezwykle pozytywnie nastawione na jego działanie i bardzo zadowolone z osiągniętych efektów.

Salon Urody Ulanavisage w Przemyślu – nowości, która zachwyca.

Coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi z kwasami. To niezwykle przyjazna i bardzo nowoczesna forma zabiegów kosmetycznych.
DNA Recovery Peel zaleca się wykonać przynajmniej 4 do 6 razy w odstępach 14 do 28 dni. Wówczas efekt jest spektakularny i najbardziej widoczny. Warto podjąć decyzję w tym kierunku i rozpocząć pielęgnację już teraz.

Salon Urody Ulanavisage w Przemyślu zachęca do kuracji przy pomocy kwasów. Chętnie odpowiemy także na wszelkie pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości. Dla naszych Klientów oraz Klientek przygotowaliśmy specjalnie bezpłatne konsultacje, które pomogą w, między innymi, wybraniu konkretnej kuracji oraz dobraniu wszelkich kosmetyków pielęgnacyjnych. Zapraszamy na https://ulanavisage.pl/oferta/zabiegi-pielegnacyjne-na-twarz/ po więcej szczegółów oraz konkretnych informacji.