Zabiegi kosmetyczne na ciało – odżywcza moc kompozycji GUAM.

Opublikowane 18 lipca 2019 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Wiele naszych Klientek poszukuje sposobu na poradzenie sobie z cellulitem czy zastojami limfatycznymi. Pragną poprawienia wyglądu sylwetki oraz modelowania problematycznych partii ciała, takich jak brzuch, uda czy talia. W Salonie Urody UlanaVisage w Przemyślu stawiamy na nowoczesne metody i zabiegi kosmetyczne, które pomagają z wieloma problemami. Kosmetyki marki GUAM to nowatorski i naturalny sposób na poprawę wyglądu i linii ciała.

Co dają zabiegi kosmetyczne z użyciem kosmetyków GUAM?

Dzięki swojemu bogatemu składowi (między innymi: algi guam, wyciąg z bluszczu i morszczyny czy sole mineralne) zabiegi kosmetyczne z preparatem GUAM mają wiele właściwości.

Potwierdzono badaniami klinicznymi skuteczność działania w zakresie wyszczuplającym, antycellulitowym, spowalniającym proces starzenia się skóry czy stymulującym do regeneracji i odbudowy naskórka.

Preparat skutecznie działa nie tylko w zakresie pielęgnacyjnym. Jest równie pomocy w leczeniu różnych schorzeń, na przykład łuszczycy czy zastojów wody w organizmie, ale także działa terapeutycznie, pozwalając na odprężenie się mięśni i zniwelowanie oznak postępującego zmęczenia.

Wszystko to zamknięte jest w zabiegu kosmetycznym, który jest całkowicie naturalny. Każdy ze składników ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny wkład w działanie całości zabiegu.

Jak wygląda najpopularniejszy zabieg w Przemyślu?

Zabieg kosmetyczny z rozpoczyna się od ustalenia partii ciała, która zostanie poddana działaniu preparatu GUAM.

Po ustaleniu miejsca, nakładana jest na nie przygotowana mieszanka błotno-algowa, która zostaje wmasowana w ciało. Ma to pomóc lepszemu wnikaniu korzystnych substancji wewnątrz skóry, jak również rozpocząć proces wstępnego modelowania sylwetki.

Po wykonaniu masażu, fragmenty ciała zostają zawinięte w specjalną folię, która dzięki uciskowi jeszcze mocniej kształtuje sylwetkę. Działa to także pozytywnie na krążenie krwi oraz przepływ limfy, które zaczynają się poprawiać.

Całość zabiegu kosmetycznego trwa około 45 minut. Na zakończenie, ciało zmywane jest delikatnym żelem, który nie podrażnia skóry.
Po pierwszym zabiegu można dostrzec już efekty, takie jak: zmniejszenie się widoczności cellulitu, napięcie i naprężenie skóry czy wyraźne odprężenie.

Zabieg kosmetyczny z preparatem GUAM – przeciwwskazania.

Wiele naszych klientek, zarówno z Przemyśla jak i Jarosławca, pyta się o przeszkody w wykonaniu zabiegu.

Przede wszystkim, skóra nie może być podrażniona ani uszkodzona w sposób mechaniczny. Występowanie wysypek lub innych zmian skórnych również dyskwalifikuje w rozpoczęciu kuracji. Należy również pamiętać o alergiach na którykolwiek ze składników aktywnych.