Zabiegi kosmetyczne na twarz – Lift Peel

Opublikowane 15 czerwca 2019 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Wygładzenie połączone z przyjemnym napięciem skóry – to recepta na poczucie się rześko oraz młodo! Wymienione efekty dostarczy zabieg kosmetyczny na twarz Lift Peel.

W Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu, stawiamy na nowoczesne technologie oraz dbałość o potrzeby naszych Klientek. Zabieg Lift Peel proponujemy wszystkim Paniom, które odczuwają utratę jędrności w strukturze skóry oraz potrzebują silnego nawilżenia.

Jaki jest sekret zabiegów kosmetycznych na twarz z użyciem kosmetyków Lift Peel?

Bazą preparatów Lift Peel jest 10% kwas glicyryzynowy, który pozyskuje się z lukrecji. Pomaga on w stanach zapalnych skóry, łagodzi podrażnienia i przebarwienia. Niektórzy kosmetolodzy, porównują jego właściwości i działanie ze sterydami, ale bez nieprzyjemnych skutków ubocznych.

Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym oraz immunostymulującym, zabieg kosmetyczny na twarz Lift Peel, odbudowuje komórki oraz pobudza skórę do wytwarzania nowych, a także hamuje naturalny rozkład kwasu hialuronowego, który pojawia się wraz z wiekiem.

Zabieg kosmetyczny na twarz z użyciem serii Lift Peel jest skuteczniejszy przez dodanie składników, takich jak: azeloglicyna (łagodzi, uszczelnia naczynia krwionośne), glukonolakton (widocznie nawilża oraz ochrania pierwsze warstwy skóry) oraz ekstraktowi z lepiężnika japońskiego (ma silnie działanie antyzapalne).

Pytanie od Pani z Sanoka: jak wygląda zabieg z serii Lift Peel?

W Salonie Urody Ulana Visage w Przemyślu, dzięki bezpłatny konsultacjom, chętnie omówimy dokładnie i szczegółowo wybrany przez nasze Klientki zabieg.
W przypadku zabiegu kosmetycznego na twarz z preparatami Lift Peel wszystko jest bardzo proste.

Całość trwa około 40 minut. W niektórych przypadkach, zabieg może zostać poprzedzony nałożeniem odpowiednio dobranego peelingu kwasowego. Ma to na celu pozwolić późniejszym preparatom wniknąć w głębsze partie skóry.

Po zmyciu peelingu, następuje nałożenie preparatu Lift Peel, na czas 20 minut. Zabieg kończy się usunięciem wcześniej nałożonego środka oraz aplikacją dedykowanego kremu.
Zalecana jest seria 4-6 zabiegów w odstępie 7-10 dni, aby uzyskać pełen efekt.

Lift Peel to jeden z zabiegów letnich, w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania z innymi propozycjami, które wspaniale sprawdzą się podczas wakacji. Niektóre z nich będą genialnym relaksem, a niektóre odświeżą i zregenerują skórę po zimie.