Zabiegi kosmetyczne na twarz – peeling kawitacyjny z witaminą C i algami, czyli jak rozjaśnić i wygładzić skórę.

Opublikowane 19 września 2019 w Kategorii Zabiegi na twarz przez admin.

Pragniesz odświeżenia cery podczas sezonu letniego? Może potrzebujesz dogłębnego oczyszczenia, jednak posiadasz cerę naczynkową i skłonną do podrażnień? Na pewno zachwycisz się peelingiem kawitacyjnym! Jest to jeden z nielicznych zabiegów kosmetycznych na twarz, który działa bezinwazyjnie dla skóry, przynosząc niewymierne efekty.

W Salonie Urody Ulana Visage szukamy propozycji dla każdego typu cery. Nasze stałe klientki z Rzeszowa często korzystają z działania peelingu kawitacyjnego w połączeniu z witaminą C oraz algami. To sposób na relaks oraz zyskanie promiennej skóry.

Na czym polega peeling kawitacyjny i czemu jest on polecanym zabiegiem kosmetycznym na twarz dla każdego typu cery?

Peeling kawitacyjny jest nowoczesnym i bardzo popularnym zabiegiem, przeznaczonym do każdego rodzaju cery. Szczególnie powinny zainteresować się nim posiadaczki skóry naczynkowej, która szybko zyskuje rumień, a peelingi enzymatyczne lub mechaniczne są dla niej zbyt intensywne.

Zabieg na twarz z użyciem kawitacji polega na wykorzystaniu ultradźwięków, dzięki którym skóra jest głęboko oczyszczana.

Zabieg rozpoczyna się od przemycia twarzy oraz intensywnego jej nawilżenia, dzięki czemu, korzystne ultradźwięki są wstanie wniknąć do głębszych warstw naskórka. Wykorzystuje się do tego celu specjalnie stworzone „szpatułki”, które są nośnikami dla fal kawitacyjnych. Wykonuje się w ten sposób masaż, który pobudza skórę i działa kojąco i oczyszczająco.

Po wykonaniu zabiegu na twarz, aplikowane jest serum z dodatkiem witaminy C, które rozjaśnia przebarwienia oraz poprawia naturalny koloryt skóry. W pakiecie przygotowany jest również dodatek w postaci kremu z algami morskimi. Mają działanie nawilżające oraz spowalniające procesy starzenia.

Pytanie od Klientki z Jarosławia – komu nie polecany jest peeling kawitacyjny?

Zabieg na twarz z użyciem ultradźwięków jest bezinwazyjny i uznawany za jeden z bezpieczniejszych. Należy jednak pamiętać, że zawsze występują pewne przeciwwskazania.
W tym wypadku kobiety w ciąży, z nowotworami, cierpiące na ataki padaczki, mające problem z tarczycą, posiadające rozrusznik serca czy też z metalowymi elementami w ciele powinny wybrać dla siebie inny proponowany zabieg na twarz lub całe ciało.