Zabiegi kosmetyczne po zimie – czyli jak wspomóc swoją skórę w walce o jej naturalne piękno

Opublikowane 2 czerwca 2020 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Posiadaczki skóry wrażliwej i skłonnej do pojawiania się naczynek, doskonale wiedzą jak na ich stan cery wpływa zima. Nawet najlepiej przygotowana pielęgnacja nie zawsze jest wstanie pomóc przy minusowych temperaturach. Nadchodzący już czas cieplejszych miesięcy daję jednak szansę na zmiany. To moment, w którym warto postawić na regenerację i odpowiednią dawkę nawilżenia. W Salonie Urody Ulanavisage w Przemyślu zabiegi kosmetyczne przygotowywane są pod konkretne potrzeby naszych Klientek.

Jednym z kultowych zabiegów letnich jest peeling kawitacyjny w połączeniu z maską i ampułką Homeo Rose.

Peeling kawitacyjny – dlaczego Salon Urody Ulanavisage w Przemyślu tak mocno go poleca?

Peeling kawitacyjny jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego typu skóry. Szczególnie jednak docenią go osoby, które mają cerę wrażliwą ze skłonnościami do powstawania naczynek. Jest to bowiem najbardziej łagodna i korzystna w tym wypadku forma peelingu, dopasowana wprost idealnie do potrzeb skór czułych i bardzo delikatnych.
Zjawisko kawitacji to rodzaj przemiany z fazy ciekłej w fazę gazową. Skóra przed rozpoczęciem zabiegu kosmetycznego jest mocno wilgotna. Pozwala to na powstanie ultradźwięków, które wytwarzają mikropęcherzyki. Ich głównym zadaniem jest rozpad i uzyskanie efektu skóry promiennej i pozbawionej wszelkich zrogowaceń. Jest to najbardziej subtelna forma peelingu, która nie uszkadza naskórka.

Zabiegi kosmetyczne z użyciem kawitacji to swego rodzaju hit wśród naszych Klientek z Rzeszowa. Bardzo często korzystamy z tej metody ze względu na jej delikatność i dopasowanie do różnych typów cer.

Zabiegi kosmetyczne z użyciem ampułki i maski Homeo Rose.

Kosmetyki Homeo Rose to przede wszystkim doskonała jakość i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Maska wraz z ampułką, które są uzupełnieniem wybranego zabiegu kosmetycznego, doskonale sprawdzą się w roli odżywczych i łagodzących kosmetyków. To szansa na maksymalne odżywienie skóry naczynkowej czy wrażliwej.

Salon Urody Ulanavisage w Przemyślu otwarty jest na potrzeby każdego. Najważniejsze jest dla nas dobro naszych Klientów, którym proponujemy bezpłatną konsultację kosmetologiczną. Dzięki nim można uzyskać informacje dotyczące stanu skóry i dobrać odpowiednie zabiegi kosmetyczne.