Zabiegi kosmetyczne po zimie

Opublikowane 10 czerwca 2020 w Kategorii Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Nowości kosmetologiczne, które pojawiają się na rynku, zachęcają do eksperymentów. Szybkie zabiegi to w obecnych czasach konieczność dla każdego punktu kosmetycznego. W Salonie Urody Ulanavisage szkolimy się właśnie po to, aby nadążać za trendami i oczekiwaniami naszych Klientek. Dlatego do naszej oferty zostało wprowadzone urządzenie Ulmea Oxygen Therapy.

Czym jest Ulmea Oxgen Therapy i jakie są efekty korzystania z zabiegów?

Ulmea Oxygen Therapy to wykorzystanie najnowocześniejszej technologii, która działa na naturalnie zachodzące procesy w naszym organizmie. Pozwala to na osiągnięcie konkretnych efektów. Już pierwszy zabieg jest wstanie dotlenić skórę, dokonać wyrównania jej kolorytu, odpowiednio ją nawilżyć oraz zredukować drobne zmarszczki.
Jego największa siła tkwi w skoncentrowaniu odpowiednio wyważonych składników czynnych. Jest to typ zabiegu dotleniającego, który wspomaga skórę w uzyskaniu jak najlepszego wyglądu, a przy tym miękkości i nawilżenia. Zabieg jest dedykowany dla każdego typu cery i można wykonywać go przez cały rok.

Przede wszystkim poleca się skorzystanie z zabiegu przy pomocy urządzenia Ulmea Oxygen Therapy w sytuacjach wymagających perfekcyjnego wyglądu, np. przed ślubem czy ważnym wydarzeniem towarzyskim. Wówczas uzyskana zostanie cera promienna, wyglądająca bardzo zdrowo i świetliście.
Nagłówek H3:

Dlaczego zabiegi dotleniające są tak popularne?

W Salonie Urody Ulanavisage pragniemy, aby każda z naszych Klientek znalazła coś idealnego dla siebie. Po sezonie zimowym, zadbanie o skórę to jedynie kwestia znalezienia odpowiedniego zabiegu i dobrania pielęgnacji. Zabiegi dotleniające są często dodatkiem do pełnoprawnej pielęgnacji, która dzięki nim jest bardziej widoczna i skuteczna. To także kwestia upodobań – często, są to szybkie zabiegi, a ich efekt widać już przy pierwszym zastosowaniu. To czyni je jednymi z bardziej lubianych przez nasze Klientki, które często na nie wracają.