Zachwycające spojrzenie – laminacja rzęs dla każdego.

Opublikowane 11 marca 2020 w Kategorii Zabiegi na twarz przez admin.

Długie, podkręcone i wyraziste rzęsy – to marzenie każdej kobiety. Sposoby na osiągnięcie spektakularnego efektu są różne. Jedne Klientki regularnie korzystają z usługi uzupełniania rzęs różnymi metodami, inne wybierają hennę na rzęsach. Od pewnego czasu, w Salonie Urody Ulana Visage proponujemy laminowanie rzęs, czyli swoisty botox dla rzęs, który pozwala na niesamowite efekty bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Laminacja rzęs – jak wygląda cały proces?

O laminacji rzęs zrobiło się głośno w 2018 roku, kiedy zyskała największą popularność. Po pewnym czasie technika ta została zapomniana, ale znów powraca do łask i cieszy się ogromną popularnością.
Lifting rzęs jest metodą, która nie obciąża i nie niszczy naturalnych rzęs, a nawet je wzmacnia. Zastosowane preparaty oraz odpowiednia technika ich nakładania pozwala na osiągnięcie naprawdę zachwycających rezultatów.

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia okolicy oczu przy użyciu specjalnej pianki. To także moment na zabezpieczenie dolnych rzęs przez działaniem wszystkich preparatów. Gdy ten krok zostanie spełniony, kosmetyczka nakłada silikonową podkładkę przy linii górnych rzęs, gdzie nakręca je i zabezpiecza korzystając przy tym ze specjalnego preparatu do laminacji. Ma on bogaty skład co dodatkowo odżywia rzęsy i wzmacnia je. Następnie dla wzmocnienia naturalnego koloru na rzęsy nakładana jest farbka, która podbija ich odcień i znacznie go przyciemnia. Po jej zmyciu nakładana jest keratyna, która ma za zadanie wpłynąć na porost rzęs i ich zabezpieczenie.

Podkręcone rzęsy czyli jakie są efekty.

Korzystając z usługi laminacji rzęs możemy spodziewać się efektów utrzymujących się od 6 do 8 tygodni. Istnieje także zabieg liftingu rzęs, który wpływa jedynie na ich podkręcenie. Rezultaty jednak są porównywalne i można dopasować je do swoich aktualnych potrzeb lub gustu.

Przy laminacji, rzęsy są wyraźnie podkręcone, ciemniejsze, a także bardziej wyraziste. Bez żadnych problemów można je malować maskarą czy wykonywać pełen makijaż oka. Warto jednak zwracać uwagę na unikanie długotrwałego moczenia, które jest niewskazane przy tego typu zabiegu. Laminację można powtarzać co 2 miesiące.