Zadbaj o paznokcie latem – pozwól sobie na chwilę odprężenia!

Opublikowane 26 lipca 2019 w Kategorii Masaże Zabiegi kosmetyczne przez admin.

Każda z naszych Klientek często wspomina o dużej potrzebie zrelaksowania się. Lato to najlepszy czas na znalezienie chwili tylko dla siebie! Salon Urody UlanaVisage proponuję połączyć przyjemne z pożytecznym! Pedicure wraz z masażem to pomysł na wspaniale spędzone popołudnie. Zadbaj o swoje stopy i paznokcie i pozwól się rozpieścić.

Paznokcie latem, czyli jak o zadbać o siebie i swoje potrzeby.

Lato to czas w którym zdecydowanie częściej pokazujemy stopy. Klapki, koturny czy obuwie z odkrytymi palcami, zachęca nas do przyozdobienia paznokci u stóp ciekawym kolorem czy też finezyjnymi elementami ozdobnymi.

Chcemy także, aby nasze Klientki czuły, że mogą u nas spędzić czas w sposób pożyteczny, ale przede wszystkim z nutą odprężenia i uspokojenia w zabieganym dniu. Dlatego jedną z naszych letnich bestsellerów jest pedicure SPA połączony z aromatycznym masażem pleców i stóp podczas zabiegu.

Propozycje upiększenia paznokci.

W tym wypadku, stawiamy na nieco dłuższy czas wykonywania zabiegu niż jest to tradycyjnie. Chcemy, aby nasze Klientki, zarówno z Sanoka, Polańczyka, jak również innych miast, mogły cieszyć się spokojnym i relaksującym momentem przeznaczonym tylko dla siebie.

Masaż skupia się na aromaterapii oraz odprężeniu stóp. Z racji wysokich temperatur stopy są narażone na różnego rodzaju napięcia jak również urazy od otarć czy niewygodnych butów. Hydromasaż a potem manualny masaż stóp pomaga zrelaksować się nawet najbardziej zmęczonym stopom.

Warto również podkreślić, że do masażu, wykorzystywane są specjalistyczne olejki, które dodatkowo nawilżają, a dzięki pięknemu zapachowi, odprężają i dają chwilę na wytchnienie.

Całość trwa od około 15 do 20 minut.

Tak przygotowane stopy gotowe są na zabiegi pielęgnacyjne, w których skład wchodzi: całościowe przygotowanie paznokci do zabiegu, wycięcie skórek oraz złuszczenie martwego naskórka.
W końcowej fazie wybierany jest lakier, który zostanie zaaplikowany na paznokcie. Wszystko zgodnie z wymogami oraz indywidualnymi potrzebami naszych Klientek.

Odprężenie i piękne paznokcie.

Każda z naszych Klientek zasługuje na odrobinę relaksu oraz odpoczynku. Dzięki naszemu masażowi połączonemu wraz z pedicurem, możesz zyskać pięknie prezentujące się paznokcie w połączeniu z relaksem i wypoczynkiem. To ważne, szczególnie gdy pracujesz intensywnie, a dzień nie ma końca. Pozwól sobie na oderwanie się od codzienności i postaw na siebie!