STYLIZACJA BRWI I RZĘS

STYLIZACJA OPRAWY OKA
W prosty i szybki sposób możesz zadbać o swój ładny wygląd, wydobyć atuty, podkreślić lub skorygować rysy twarzy.
Stylizacji dokonujemy za pomocą henny rzęs i brwi oraz umiejętnej regulacji brwi jak również laminacji brwi i rzęs.
Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną barwników, dzięki czemu specjalistka dobierze najlepszy kolor i tonację do Twojej urody.

HENNA TRADYCYJNA
Stylizacja henna może być wykonywana zarówno na rzęsach jak i brwiach.
Przed rozpoczęciem zabiegu dobieramy odpowiedni kolor henny, który będzie najlepiej współgrał i podkreślał urodę klientki. Posiadamy szeroką gamę kolorów od kasztanowych i ciemnych blondów po grafity i brązy aż do czarnego.
Czas utrzymywania się barwnika na skórze jak i włoskach jest INDYWIDUALNY od cery klientki i jej codziennej pielęgnacji, i najczęściej utrzymuje się od 7-21dni.
Jeżeli oczekujesz trwalszych rezultatów zapraszamy na konsultację dotyczącą makijażu permanentnego. Odpowiemy wtedy na wszystkie pytania

REGULACJA / DEPILACJA BRWI dopełnia efektu i często rezerwowana jest w pakiecie z henną.
Może być ona wykonana WOSKIEM, PĘSETĄ LUB NITKĄ.

DEPILACJA WOSKIEM - kliknij i czytaj więcej

DEPILACJA NITKĄ Wykonujemy na mniejszej partii - zwykle twarzy. Ta technika ma dużą zaletę dla osób z wrażliwą skórą, ponieważ ryzyko podrażnienia jest o połowę mniejsze a włoski odrastają jeszcze wolniej.
Ta technika zyskuje ostatnio mnóstwo fanów.

LAMINACJA RZĘS to zabieg, który przyciemni, podkręci i uniesie wasze naturalne włoski. Dzięki temu będą sprawiać wrażenie o wiele gęstszych i dłuższych niż są w rzeczywistości, a wszystko to bez konieczności dokładania sztucznych kępek. Laminacja dodatkowo wzmocni i odżywi delikatne rzęsy.

LAMINACJA BRWI - to kolejny z zabiegów, który pozwala nadać naszym brwiom charakteru, a spojrzenie staje się wyraziste.  W dużym uproszczeniu to zabieg pozwalający na zmianę ułożenia włosków brwi. Jeżeli Twoje brwi są niesforne lub rosną nieregularnie – to laminacja jest zabiegiem właśnie dla Ciebie przede wszystkim pozwalającym na ułożenie i czasową zmianę kierunku włosków. Zabieg laminacji możemy połączyć z koloryzacją i regulacją dzięki czemu uzyskujemy kompleksową metamorfozę brwi!

 

Znajdź nas na
Znajdź nas na