ZABIEGI LETNIE VS ZIMOWE

Każdy zabieg wymaga wcześniejszej konsultacji, aby odpowiednio dobrać procedurę zabiegową. Posiadamy w swojej ofercie zarówno kwasy letnie jak i kwasy zimowe. Różnią się one działaniem:
KWASY LETNIE są słabsze, mniej złuszczające, działające profilaktycznie, są bezpieczne nawet na plaży.
KWASY ZIMOWE proponowane są w okresie jesiennym i zimowym ze względu na celową wymianę naskórka czyli intensywne złuszczanie, które latem byłoby niemożliwe ze względu na ryzyko przebarwień.
Po niektórych kwasach może wystąpić mniejsze lub większe złuszczanie. Skórek nie wolno zrywać. Wskazane jest nawilżanie preparatami regenerującymi oraz profilaktyczne stosowanie kremów z filtrem.
Przedstawiamy bazowe zabiegi z linii Natinuel. Każdy zabieg komponowany jest indywidualnie i dopasowywa-ny do stanu skóry. Możesz wstępnie zapoznać się z ich zastosowaniem, jednak ostatecznego wyboru zabiegu dokonuje kosmetolog podczas konsultacji.
ZABIEGI LETNIE:
- kwas ferulowy z witaminą C.
Promienna skóra, która zachwyca naturalnym glow to marzenie każdej kobiety. W czasach pełnych stresu, zabiegania oraz obowiązków każda z nas powinna znaleźć, choć chwilę dla siebie. W Centrum urody UlanaVisage zachęca do zatrzymania się i poświęcenia swojej cerze nieco czasu. Doskonałym do tego pretekstem, będzie jeden z letnich zabiegów na twarz, a konkretnie zabieg przy użyciu kwasu ferulowego oraz witaminy C!
Komu proponujemy zabiegi na twarz z kwasu ferulowego z witaminą C?
Dedykujemy je osobom żyjącym w dużym stresie czy pod wielką presją. Skórom, które nie mają blasku, odznaczają się zmęczeniem, stały się bardziej szare.
Osobom, którym uwydatniają się pierwsze oznaki starzenia, w postaci płytkich zmarszczek oraz przebarwień.
Cerom narażonym na duże promieniowanie słoneczne czy dym z papierosów, gdzie warunki środowiskowe są nienajlepsze.
Działanie zabiegu na twarz z kwasu ferulowego z witaminą C.
Nazywany "zabiegiem bankietowym", czyli z natychmiastowym efektem, który idealnie nadaje się na wielkie wyjścia.
Ma doskonałe działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu, spowalnia proces naturalnego starzenia się skóry. Skupia się na obszarze walki ze zmarszczkami oraz przebarwieniami, a osiągnięty efekt jest długoterminowy. Oczywiście, rezultat widoczny jest od razu, ale składniki aktywne działają przez kolejne dni, upiększając skórę.
Zabieg na twarz, łączący kwas ferulowy z witaminą C wyzwala energię oraz powoduje rozjaśnienie skóry. Dodatkowym atutem jest przepiękny zapach, który kojarzy się z dojrzałymi pomarańczami.
Warto również powiedzieć o działaniu liftingującym, które sprawia, że skóra wygląda na napiętą i odprężoną.
Sezon letni, to przede wszystkim moment, w którym warto zadbać o skórę twarzy. Po zimowych miesiącach potrzebuje odpowiedniej dawki nawilżenia. Zabieg z użyciem kwasu ferulowego z witaminą C to tylko jedna z propozycji jakie posiadamy w naszej ofercie. Ulanavisage dba o dobro całego ciała, więc każdy znajdzie u nas coś interesującego. Zachęcamy do zajrzenia w zakładkę dotyczącą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz które doskonale sprawdzą się letnią porą.

 

Znajdź nas na
Znajdź nas na